Ukážeme, čo máme pod šatami. Tak zjavne poňali slávne dámy prehliadku pánskej módy Saint Laurent na obdobie jeseň/zima 2023/2024, ktorá sa teraz konala v rámci slávneho Parížskeho týždňa módy. Túto udalosť si nedala ujsť kopa celebrít, ktoré akoby sa dohodli a prišli v čo najpikantnejších outfitoch.

Fotografie odhalených celebrít nájdete v galérii »

Transsexuálna modelka Ines Rau (32), ktorá sa narodila ako muž, no v 16 rokoch podstúpila zmenu pohlavia, si pod hnedú látku obliekla iba nohavičky. „Šaty“ potom doplnila hnedým koženým kabátom. Celkom podobný model zvolila aj americká raperka Coi Leray Collins (25), ktorá provokatívne vystrkovala na všadeprítomných fotografov zadoček.

Jenna Ortega patrí momentálne k najvyhľadávanejším herečkám vďaka seriálu Wednesday.
Zdroj: gettyimages

Podľa fotografií z prestížnej prehliadky to miestami vyzeralo, že sa svetové celebrity predbiehajú v pikantnosti a odhalenosti. Bradavky v pozore, priehľadné šaty či extravagantné kúsky nesmeli chýbať.

Anketa
Páčia sa vám outfity celebrít z módnej prehliadky?

Lačné pohľady mužov neuspokojila azda iba jedna z prítomných krások: herečka Jenna Ortega (20). Hviezda seriálu Wednesday, ktorý oslavuje u divákov až nečakaný úspech, síce odhalila chrbát, výstrih však úplne zamurovala rafinovaným šálom obtočeným cez prsia a pretiahnutým cez hlavu. Popularita spomínanej herečky naozaj rastie, čoraz viac sa objavuje na prestížnych akciách.

Mohlo by vás zaujímať: