Viac FOTO nájdete TU!

Očarujúcu Donnu Martin by ste dnes už veru nespoznali. Plastiky, priberanie na váhe, finančné problémy aj jej psychika urobili z kedysi krásnej herečky celkom inú ženu. A hoc seriálová hviezda z 90. rokov už nepodarené plastické operácie späť nevezme, po dlhšom čase sa jej podarilo pozviechať a dnes vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

Seriál Beverly Hills 90210 sa tešil veľkej obľube.
Zdroj: instagram

V uplynulých rokoch sa u herečky prejavili aj psychické problémy spojené s nie celkom šťastným manželstvom. Podľa zahraničných médií mal jej manžel dokonca niekoľkokrát zavolať aj políciu pre jej agresívne správanie. Zásahy polície sú u manželov celkom pravidelné. Podľa niektorých trpí Tori Spelling psychickými problémami a mohla by vraj ohrozovať seba aj svoje deti. Herečke pridali na starostiach aj finančné problémy, ktoré však zaháňa zarábaním na sociálnych sieťach a účinkovaním v televíznych tolkšou.

Anketa
Pristane to herečke Tori Spelling na najnovších záberoch?

V poslednom čase sa však herečke začalo znova dariť tak v osobnom živote, ako aj v tom pracovnom. Táto zmena sa veľmi rýchlo prejavila aj na vzhľade Tori, ktorá dlhé roky bojovala s nadváhou. Podľa najnovších zverejnených záberov je znova vo forme a môže sa pochváliť krásnou štíhlou postavou. Okrem jej zdravšieho tela však zaujal aj jej celkový vzhľad. Herečka sa totiž na najnovších záberoch pochválila dlhou blond hrivou. Čo poviete, páči sa vám jej premena?

Prečítajte si tiež: