Počas vyhlasovania výsledkov volieb nová prvá dáma Eva Pavlová vyniesla jedinečné šperky, náušnice s motívom a brošňu s kvetom ružového gaštanu. Za oboma šperkami stojí dizajnér Hanuš Lamr. Okrem doplnkov však prvá dáma zaujala aj svojím dokonalým vzhľadom a eleganciou.

Fotografie prvej dámy a jej ikonických šperkov nájdete v galérii »

Lamr sa vo svojej práci inšpiruje prírodou, rastlinami a mikrosvetom. Brošňu od neho nosila aj bývalá americká ministerka zahraničia s československými koreňmi Madeleine Albrightová.

Zuzana Čaputová prišla osobne pogratulovať novému prezidentovi ČR Petrovi Pavlovi.
Zdroj: instagram zuzanačaputova

Okrem krásnych šperkov si prvá dáma obliekla na svoj debut stredne dlhé svetloružové šaty, ktoré ladili s Pavlovou kravatou. Šaty navrhla uznávaná módna návrhárka Štěpánka Pivcová, ktorá čerstvému ​​prezidentskému páru robila osobnú stylistku už počas ich predvolebnej kampane.

Návrhár Lamr sa vo svojej práci inšpiruje prírodou, rastlinami a mikrosvetom. Brošňu od neho nosila aj bývalá americká ministerka zahraničia s československými koreňmi Madeleine Albrightová.
Zdroj: instagram lamr

„Bolo mi veľkou cťou a radosťou s nimi a pre nich tvoriť imidž a pre dnešok ich aj obliecť. Šaty som navrhla ja a vyšperkovala ich brošňou a náušnicami skvelého Hanuša Lamra. Je krása spolupracovať s talentovanými ľuďmi,“ uviedla na svojom Instagrame Pivcová. „Som unavená, ale zároveň nabitá,“ dodala a pochválila aj prekvapenie večera, slovenskú prezidentku Zuzanu Čaputovú.

Prečítajte si tiež: