FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Princezná Olympia z Grécka síce nepatrí medzi ostro sledovaných členov kráľovskej rodiny, no pozornosť púta azda všade, kam sa pohne. Olympia je najstarším potomkom gréckeho princa Pavlosa (53), ktorý je synom posledného gréckeho kráľa Konstantina II. V roku 1995 sa oženil s Mariou-Chantal Miller, s ktorou vychováva päť detí. Najväčším rebelom z celej rodiny je práve Olympia, ktorá je mimoriadne aktívna aj na sociálnej sieti Instagram. 

Olympia vyrastala v Londýne, teraz si však spoločne s rodinou vychutnáva dovolenku v Grécku. Krásna blondínka sa naposledy pochválila záberom iba v plavkách, no rozhodne to nebol jediný zvodný záber, ktorý uverejnila. Pózovať pred fotoaparátom jej rozhodne nie je cudzie, keďže už v minulosti sa objavila na niekoľkých spoločenských akciách a módnych prehliadkach.  

Olympia však nie je jediná, ktorej Instagram zdobia polonahé fotografie. Iba prednedávnom sme písali o záberoch vojvodkyne Meghan, ktorá si robila selfie na pláži, pričom nemala na sebe vrchný diel plaviek.

Fotografie nájdete v našej galérii. 

Mohlo by vás zaujímať: