Viac FOTO nájdete TU!

Princezná Kate Middleton (41) patrí nepochybne medzi najobľúbenejších členov kráľovskej rodiny. Podľa posledného prieskumu dokonca predbehla princa Williama a kráľa Karola. Možno práve pre jej popularitu, ktorá je podobná tej Dianinej, sa mnoho ľudí zamýšľa, či nebude pre kráľovskú rodinu problémom. Pozornosť by totiž mala smerovať k panovníkovi, prípadne jeho nástupcovi.

Zdroj: Getty Images

Tentoraz Kate znova zatienila všetkých. Okrem svojej krásy a nádhernej róby počas finále Eurovízie ukázala aj svoj talent a veľké srdce. Princezná z Walesu otvorila finále Eurovízie veľkolepým spôsobom, dojemným klavírnym vystúpením a poctou Ukrajine, keď zahrala víťaznú skladbu z uplynulého ročníka.

Kate hrala na klavíri po boku minuloročných ukrajinských víťazov Kalush Orchestra v ohromujúcej úvodnej sekvencii veľkého finále, ktoré sa predviedlo odhadovanému celosvetovému publiku 160 miliónov.

Anketa
Pristalo to princeznej Kate v modrých šatách?

Na očarujúce klavírne vystúpenie si Kate obliekla modrú róbu s odhaleným ramenom z dielne návrhárky Jenny Packham v hodnote 2 940 libier. Šaty doplnila decentnými náušnicami a elegantným účesom.

Prečítajte si tiež: