Viac FOTO nájdete TU!

Na romantiku a okázalosť môžu fanúšikovia zabudnúť. Nové spracovanie šesťdielnej série Sissi sa tvorcovia rozhodli trochu okoreniť a pozrieť sa na život obľúbenej cisárovnej z iného uhla. Už prvý diel, ktorý sa začína pohľadom na nahú masturbujúcu cisárovnú, naznačuje, že sa pri pozeraní budete červenať. V hlavnej úlohe sa predstavila švajčiarska herečka Dominique Devenportová (25), Franza Jozefa hrá Nemec Jannik Schümann (29).

„Chceli sme rozprávať skvelý milostný príbeh a cestu mladej ženy, ktorá vyrastá vo veľmi zvláštnych podmienkach. Sexualita v tom jednoducho hrá hlavnú úlohu,“ uviedla nemeckému Bildu scenáristka Elena Hellová (32). Erotickou úvodnou scénou sa to však vôbec nekončí.

Príbeh vykresľuje aj nevšedné priateľstvo mladej cisárovnej s prostitútkou Fanny, ktorá jej dáva zaručené rady do postele, zatiaľ čo si jej manžel cisár František užíva vo vedľajšej miestnosti sexuálne hry s tromi ženami. Diváci si tak na obrazovkách užijú nový pohľad na cisárovnú, sexuálne chúťky Františka Jozefa, nahotu a zaujímavé šteklivé rozhovory.

Na rozdiel od filmov, v ktorých zahviezdila zosnulá herečka Romy Schneider († 43), ktorá zomrela v roku 1981 na zlyhanie srdca, tak diváci uvidia cisárovnú a uhorskú kráľovnú Alžbetu Bavorskú v plnej kráse. Fanúšikovia sa však zatiaľ nevedia zhodnúť, či prekoná nová predstaviteľka úspech francúzsko-rakúskej herečky. Prvé tri diely naservíruje RTL divákom už koncom tohto mesiaca. Nedočkavci si ich však už teraz môžu pustiť na streamovacej službe RTL+.

Zdroj: archív

Prečítajte si tiež: