FOTO z mladosti mačacej ženy nájdete TU!

Jocelyne sa narodila v Lausanne vo Švajčiarsku. V mladosti sa motala hlavne okolo filmových režisérov. Osudným sa jej však nakoniec stal miliardár Alec Wildenstein -saudskoarabský obchodník so zbraňami. V deň svadby v roku 1979 mali obaja tridsiatku, a tak sa Jocelyne pripojila k bohatej rodine umeleckých odborníkov. Ich manželstvo trvalo 21 rokov a mali dve deti. Keď sa objavila prvá kríza, Jocelyne sa rozhodla podstúpiť plastickú operáciu, aby získala znova záujem svojho manžela.

Jocelyn Wildenstein (77): Manželka miliardára alias "Catwoman" je totálny omyl estetickej medicíny. Už v roku 1999 sa zdalo, že to nemôže byť horšie. Čerstvejšie zábery dosvedčujú, že očividne môže.Profimedia.sk/Getty Images

Wildensteinovou vášňou boli divoké mačky, a preto jeho manželka prišla s myšlienkou stať sa mačacou ženou. V priebehu času sa účinky plastickej chirurgie vymkli jej kontrole, Jocelyn stratila zdravý rozum a stala sa karikatúrou, ktorá svojim vzhľadom púta pozornosť médii do dnes.

Odhaduje sa, že 79-ročná Jocelyn Wildenstein doteraz utratila štyri milióny dolárov za zmeny v jej vzhľade. Miluje svoj vzhľad a nikdy si nemyslela, že operácie sú neúspešné. Je zaujímavé, že v roku 2018 Jocelyn poprela, že by niekedy podstúpila plastické vylepšenia. Vysvetlila, že za svoj vzhľad vďačí švajčiarskemu pôvodu a jej neobyčajná "krása" je zásluhou prírody.

Anketa
Nechali by ste sa vylepšiť plastickým chirurgom pre spokojnosť muža?
  • 4%
  • 4%
  • 92%

Jej tvrdenie sa nestretlo s porozumením a na internete sa následne začali objavovať fotografie z jej mladosti. Nečudo, že si v tých časoch získala srdce miliardára. Pred plastickými operáciami, ktoré ženu premenili na chodiace monštrum bola totiž Jocelyn skutočne krásna.

Pozrite si aj: