Viac FOTO nájdete TU!

Celým menom Jennifer Eve Garth (49) je americká filmová herečka a režisérka. Najviac sa preslávila rolami v seriáloch Beverly Hills 90210 a Čo mám na tebe rada. V našich končinách sa však preslávila hlavne vďaka postave seriálovej Kelly Taylorovej. Aj keď, na rozdiel od svojich hereckých kolegov z kultového seriálu, nezaspala na vavrínoch, roky sa na nej podpísali podobne, ako na ostatných predstaviteľoch.

Jennie Garth hrala v seriáli Kelly.
Zdroj: profimedia

Herečka dnes naďalej pracuje na mnohých televíznych projektoch a od nakrúcania Beverly Hills dokonca ostala v kontakte so svojou seriálovou kolegyňou Tori Speling, s ktorou trávi aj mnoho voľného času. Okrem kariéry si našla čas aj na založenie rodiny, a tak sa môže pochváliť tromi krásnymi dcérami Lucou Bellou Facinelli , Lolou Ray Facinelli a Fionou Eve Facinelli, ktoré má zo svojho druhého manželstva s Petrom Facinellim, s ktorým sa v roku 2013 rozviedla.

Na to, že herečka už o pár mesiacov v apríli oslávi svoje 50. narodeniny, vyzerá stále veľmi dobre. Za jej krásou však nestojí príroda, ale šikovné ruky odborníkov. Napriek svojej láske ku skrášľovacím zákrokom sa však vek, predsa len podpísal na jej vzhľade. Herečka totiž pred pár dňami zverejnila na sociálnej sieti Instagram záber zo zákulisia nakrúcania, na ktorom nemá žiaden mejkap. Na jej tvári tak vidieť známky starnutia v podobe vrások a miestami aj ochabnutá pleť. Čo poviete, spoznali by ste na záberoch krásnu seriálovú Kelly?

Anketa
Spoznali by ste krásnu Kelly aj dnes?

Prečítajte si tiež: