Herečka je veľkou milovníčkou psov, o čom svedčí aj fakt, že ich má štyroch. Pravdepodobne si tak kompenzovala obdobie, keď sa s manželom Philipom Schneiderom (49) snažila otehotnieť.

Slávna Hillary Swank vyzerá aj pred 50-kou neskutočne! FOTO ako dôkaz v galérii >>

O dieťatko sa pokúšali niekoľko rokov. Oscarová diva oznámila radostnú správu v živom vysielaní obľúbenej rannej šou Good Morning America. Informácia spôsobila okamžitú senzáciu.

Hillary Swank s manželom Phillipom tvoria krásny pár už niekoľko rokov.
Zdroj: Gettyimages

Hillary sa nachádza v druhom trimestri tehotenstva a s uverejnením informácie pre istotu čakala. Podľa jej slov ide o požehnanie a obdobie, na ktoré sa tešila celý život.

„Budem mama a nielen jedného dieťaťa, ale rovno dvoch. Nemôžem tomu uveriť a cítim sa skvele!“
Hillary Swank

Herečka dodala, že v manželovej rodine sú dvojčatá častejšou záležitosťou, a keďže ide prevažne o genetiku, nejde z jej strany o umelé oplodnenie.

Anketa
Myslíte si, že je neskoro mať dieťa krátko pred 50-kou?

Herečka sa momentálne venuje natáčaniu seriálu Alaska Daily a zo svojho pracovného tempa zatiaľ neplánuje upustiť. Je o nej známe, že je veľká profesionálka a perfekcionistka. Štáb sa o jej tehotenstve dozvedel prakticky až vtedy, keď to povedala celému svetu. Na otázky, či jej nevytŕčalo bruško, so smiechom odpovedala: „Som producentka seriálu, zabezpečila som si, aby to fungovalo.“