Prominentná dvojica, alebo ako ich nazývajú fanúšikovia, “Bennifer”, trávi v týchto chvíľach romantickú dovolenku vo francúzskom Saint-Tropez. Dvojica pricestovala do Francúzska začiatkom víkendu súkromným lietadlom, pričom náklady na cestu sa vyšplhali na 200-tisíc eur. Akonáhle pristáli na letisku, Ben odviedol Jlo do prístavu, kde na nich čakala megaluxusná jachta Valerie, ktorej hodnota je podľa denníka Daily Mail neuveriteľných 110 miliónov eur.

FOTO NÁJDETE V GALÉRII

V jachte sa nachádza niekoľko priestranných izieb vrátane obrovskej jedálne, spoločenskej miestnosti a luxusnej spálne. A čo je najlepšie, dvojica ju má úplne celú iba pre seba. Tesne pred ich príchodom však bolo ešte vidieť, ako okolo jachty behajú na poslednú chvíľu pomocníci s kvetmi, tortou a hromadou darov, ktoré Jennifer zrejme otvára ešte aj dnes. Keď sa schyľovalo k večeru, obaja sa presunuli do nemenovaného klubu, v ktorom žúrovali až do rána.

Nuž, vyzerá to tak, že Ben na svojej Jlo nešetril. Aj keď nie je úplne jasné, kto z nich platil dovolenku, predpokladá sa, že väčšinu zaplatil práve herec, ktorého majetok nie je ani zďaleka taký, ako má jeho polovička. Ale čo by nespravil pre svoju staronovú lásku?

Prečítajte si aj: