O tom, že podľa medializovaných informácií mal William stráviť sviatok všetkých zamilovaných s bývalou najlepšou kamarátkou vojvodkyne Kate, 38-ročnou Sarah Rose Hanbury sa písalo mnoho. Najnovšie však svet šokovali nové informácie ohľadom tohto ,,tajného“ vzťahu.

Fotografie Sarah Rose Hanbury na korunovácii Karola III. nájdete v galérii »

Celú situáciu, samozrejme, začali riešiť svetové média, podľa ktorých manželstvo Kate a Williama nie je tak ružové, ako sa zdá. Veľa vecí totiž vyplávalo na povrch a podľa viacerých tvrdení je ich vzťah len naoko.

Najnovšie však musel zasiahnuť kráľ Karol III. 17. marca totiž menoval manžela Sarah Rose Hanbury, 7. markíza z Cholmondeley, Davida Cholmondeleyho, svojím dvorným pánom. A práve preto sa obaja zúčastnili korunovácie. Otázkou je, ako celú situáciu zvládla Kate, ktorá sa nemusela na základe tejto informácie cítiť príjemne.

Sarah Rose Hanbury prišla na korunováciu Karola III. Ide o údajnú milenku princa Williama.
Zdroj: gettyimages

Prvýkrát sa klebety o mileneckom pomere prevalili už v roku 2019. Vtedy mal princ sprevádzať milenku na jednom z večierkov londýnskej smotánky a Kate vtedy zareagovala tak, že si nepraje, aby sa s ňou opäť videl. Reči na pár rokov ustali, no tento Valentín sa o mileneckej dvojici začalo opäť hovoriť.

Prečítajte si tiež: