VIAC FOTO nájdete TU!

V utorok sa v Londýne konala veľkolepá premiéra filmu Black Adam, v ktorom stvárnil hlavnú postavu svalnatý herec Dwayne Johnson (50). No všetku pozornosť na seba strhla usmievavá blondínka menom Elle Loundon. Nečudo, že je taká okúzľujúca, keď jej otcom je agent 007.

Anketa
Podobá sa podľa vás Ella na otca?
James Bond dostal za svoju službu kráľovnej špeciálny rad a po rokoch sa ocenenia dočkal aj samotný herec. Z rúk princeznej Anny na hrade Windsor si prevzal Rad svätého Michala a svätého Juraja za mimoriadny prínos filmu a divadlu. „Očakávali sme vás,“ napísala v príspevku na Twitteri kráľovská rodina, ktorá vetou odkazovala na filmy s legendárnym agentom 007.
Zdroj: Twitter/@RoyalFamily

Ako inak, po otcovi zdedila aj neodolateľný šarm. Na slávnostnej premiére vyzerala veľmi očarujúco. Mala na sebe tmavohnedé šaty a dlhé vlasy si nechala rozpustené. Veď ani Dwayne z nej nemohol spustiť oči.

FOTO Bondovej dcéry nájdete TU!

Daniel Craig, ktorý roky stvárňoval Jamesa Bonda, je jedným z najznámejších mužov na svete, ale jeho dcéra Ella zostáva do značnej miery mimo centra pozornosti. Craig má na to jednoduchý dôvod - súkromie je preňho veľmi dôležité. Ellu má ešte z prvého manželstva s Fionou Loudon, ktoré trvalo len dva roky. S druhou manželkou Rachel Weisz má tiež jednu dcéru.

Anketa
Mali ste radi Daniela Craiga ako Jamesa Bonda?
Daniel Craig a Rachel Weisz. Pár spoločne vychováva dcéru Grace.
Zdroj: shutterstock

Ella je charizmatická mladá dáma, ktorá sa vydala v šľapajach rodičov. Účinkuje vo viacerých divadelných predstaveniach spoločnosti Shakespeare & Company a je jasné, že talent zdedila po otcovi.

Výborný vzťah s otcom, no žiadne dedičstvo

Presvedčte sa o tom, aká je Ella krásna, v našej galérii >>>
Daniel Craig neplánuje rodine zanechať svoje bohatstvo.
Zdroj: Profimedia

Na rozdiel od potomkov iných bohatých hercov je nepravdepodobné, že by Ella získala veľké dedičstvo, len čo jej otec zomrie, píše americký portál ET Online. Daniel Craig totiž tvrdí, že celá myšlienka dedičstva mu pripadá nechutná. Zároveň sa stotožňuje s tým, že kto umiera bohatý, ako keby v skutočnosti nežil. Preto sa chce väčšiny svojho majetku zbaviť ešte pred smrťou.

Prečítajte si aj: