Viac FOTO nájdete TU!

V poradí 93. ročník odovzdávania Cien Akadémie Oscar 2021 sa už tradične niesol v duchu noblesy a okázalého lesku Hollywoodu. Každým rokom sa však na červenom koberci objavia aj slávne celebrity, ktoré nemali práve šťastnú ruku pri výbere večernej róby.

Zdroj: tasr

Inak to nebolo ani tento rok a pomyselnú cenu za najhoršie oblečenú herečku si tentoraz odniesla Andra Day, nominovaná za najlepšiu herečku. Na odovzdávanie cien sa dostavila v nevkusnej zlatej róbe, ktorá viac odhaľovala, ako zahaľovala. Na červenom koberci tak herečka okrem svojho zadku predviedla aj oscarovú celulitídu a dogabané nohy.

V jej tesnom závese skončila držiteľka Oscara Laura Dern, ktorá sa na červenom koberci objavila v čierno-bielych šatách s nadýchanou bielou sukňou. Zvolená róba pritom pripomínala legendárny outfit speváčky Bjork s labuťou okolo krku, ktorý si pred 20 rokmi obliekla na 73. ročník udeľovania Oscarov. Talentovaná herečka sa tak stala terčom posmeškov a internetových vtipov, kde ju prirovnávali k našuchoreným mačkám či upratovačkám.

Brad Pitt bol za fešáka.
Zdroj: Pool

Filmová producentka Kori Rae sa vo svojom obleku zaradila rovnako k najhoršie oblečeným celebritám. Namiesto klasického štýlu obleku zvolila ružovo-bielu kombináciu v štýle ombre, ktorý vyzeral, akoby náhodou prebehol práčkou so zabudnutou fialovou ponožkou. Na svoje si však prišlo aj mužské osadenstvo, ktoré neváhalo vyvrátiť stereotyp klasického džentlmena v elegantnom obleku. Namiesto slávnostných oblekov sa tak na červenom koberci objavili hviezdy v pestrofarebných, historických či zlatých variáciách. Čo už, ani Hollywood už nie je to, čo kedysi.

Mohlo by vás zaujímať: