Mladá modelka Olivia Messina z Toronta sa prezentuje ako plus size modelka, ktorá sa nehanbí ukázať svoje krivky. Hoci patrí k ženám, ktoré vyzerajú obézne, neprajníkom odkazuje, že schudnúť sa nechystá. Prišla by totiž o veľa fanúšikov.

Pikantné fotografie Olivie a jej kriviek nájdete v galérii »

Plus size modeling, alebo modelovanie pre ženy s veľkými konfekčnými veľkosťami, sa stáva čoraz viac uznávaným a obľúbeným v módnom priemysle. Tento typ modelingu sa zameriava na predstavovanie módnych kúskov a trendov pre ženy s rôznymi telesnými tvarmi a veľkosťami.

Jedným z hlavných cieľov plus size modelingu je zobrazenie skutočnej a rozmanitej krásy žien. Tieto modely predstavujú rôzne telesné tvary, vrátane vyplnených postáv a kriviek, čo umožňuje širokému spektru žien identifikovať sa s týmito obrazmi a nájsť sebavedomie vo svojom vlastnom tele. Presne to je aj prípad mladej Olivie.

I keď Olivia váži údajne 150 kilogramov. Schudnúť sa nechystá. Prišla by tak totiž o množstvo fanúšikov.
Zdroj: Instagram
Anketa
Myslíte si, že by mal dostať plus size modeling viac priestoru?

Hoci Olivia váži 150 kilogramov, na chudnutie ani nemyslí. Mohla by totiž prísť o množstvo fanúšikov a to ani v najmenšom nemá v pláne. Jej Instagram zdobia príspevky o pozitívnom prístupe k telu a na jej fotografiách vidno, že sa naozaj za svoje kilá nehanbí. Dôkazom je aj takmer 400-tisíc fanúšikov.

Prečítajte si tiež: