Viac FOTO nájdete TU!

Kate Hudson nenechala nič na náhodu a obliekla si priehľadné šaty z dielne Oscara de la Rentu za vyše 16-tisíc eur. Rafinovaný strih a umiestnenie priehľadnej látky dali vyniknúť jej prednostiam. Kate tak na červenom koberci decentne odhalila časť svojho poprsia aj okrúhly zadoček, na ktorý upriamil pozornosť hlboký výstrih na chrbte.

Na snímke austrálska herečka Cate Blanchettová s cenou Najlepšia herečka vo filme Tár.
Zdroj: Jordan Strauss

Zahanbiť sa nedali však ani jej herecké kolegyne. Medzi tie najlepšie oblečené nepochybne patrila herečka Julia Roberts v čiernej róbe, ktorá zvýraznila jej ženské krivky. Herečka Margot Robbie zase stavila na biele šaty s korzetovým topom, ktorý upriamil pozornosť na jej bujný dekolt. Na priehľadnú róbu stavila aj herečka Lily James, ktorej bradavky v čiernych šatách zakrýval len dobre umiestnený tmavší pásik látky. Herečka Janelle Monae stavila na priehľadné čierne šaty a fantázii veľa priestoru nenechala.

Na snímke americko-kanadský herec Brendan Fraser pózuje s cenou Najlepší herec vo filme The Whale.
Zdroj: Jordan Strauss

Pozornosť pútala aj nestarnúca Cate Blanchett, ktorá si prevzala cenu za najlepšiu herečku a v ďakovnej reči vyzdvihla ženskú silu a čas ukončiť éru patriarchátu. Najväčším prekvapením večera bola cena pre najlepšieho herca. Po Zlatých glóbusoch sa akosi očakávalo, že si zlatú sošku odnesie Austin Butler za stvárnenie Elvisa Presleyho.

Cenu mu však nakoniec vyfúkol herec Brendan Fraser za úlohu vo filme Veľryba. Herca, ktorý padol na úplné dno, dojalo ocenenie až k slzám. Niet sa ani čomu čudovať, herec porazil také hviezdy ako Toma Cruisa či Colina Farrella.

Prečítajte si tiež: