Najstarší syn hviezdneho páru Victorie a Davida Beckhamovcov je iba dvadsaťtriročný Brooklyn. Spoločne s herečkou Nicolou Peltz sa dali dokopy pred tromi rokmi, pričom minulý rok spečatili svoju lásku luxusnou svadbou.

Mladý Brooklyn je poriadne zaláskovaný a po niekoľkých tetovaniach, ktoré má so svojou polovičkou už nikoho neprekvapilo, že prijal aj jej meno. Volajú sa tak Peltz-Beckhamovci.

Spoločné FOTOGRAFIE trojice nájdete v GALÉRIÍ>>>

Do ich idylického manželstva sa však akoby nenápadne priplietal ďalší človek. Ide o Selenu Gomez, bývalú priateľku Justina Biebera. V ich prítomnosti ju nafotili napríklad na večeri či letisku a Gomez nechýbala ani na ich súkromnej pyžamovej párty, kde si s Nicolou urobili spoločný záber v rovnakom outfite.

Peltz-Beckhamovci zobrali svoje "tretie koleso" aj na oslavy príchodu Nového roku. Vybrali sa do mexického raju Los Cabos, kde čas trávili najmä na luxusnej jachte. Nicola a Selena i tam pokračovali vo vzájomnej náklonnosti. Na oslavách mali obe rovnaké šaty a nechýbali ani spoločné pózičky ruka v ruke. Nechali sa dokonca spoločne "pokresliť", na predlaktie si obe vytetovali slovo angel.

Ani tam to však nekončí. Mladé sexbomby sa takmer vždy na fotografiách dotýkajú, raz si dokonca siahli i medzi nohy. Gomez má však zjavne rada i Brooklyna, pretože sa pochválili spoločnou fotkou z jachty. Trojica je na nej v objatí, pričom Nicola je v strede.

"Pokojne nás volajte ´throuple´,“ napísala k záberom speváčka. Anglický výraz throuple sa používa pre trojicu žijúcu v partnerskom vzťahu. "Navždy vaše +1," dodala Selena.

Prečítajte si aj: