Viac FOTO plastikami zničeného herca nájdete TU!

Herec, ktorý kedysi tak neuveriteľne zvádzal Kim Basinger v kultovom filme Deväť a pol týždňa, by už dnes asi len ťažko na seba pútal niekdajšiu pozornosť dievčat a žien.

Na výslnie ho vystrelil film 9 a 1/2 týždňa.
Na výslnie ho vystrelil film 9 a 1/2 týždňa.
Zdroj: profimedia

Bývalý idol prvej kategórie dnes vyzerá dosť desivo. To, že Rourke holduje plastikám nie je nič nové, väčšinou však svetu ukáže až tú zahojenú tvár. V jeho prípade však plastické operácie nedopadli práve najlepšie a zo sexi herca urobili doslova chodiacu príšeru.

V minulosti sa okrem plastických operácii priznal aj k užívaniu steroidov. Uviedol, že kvôli filmu „The Wrestler"tvrdo trénoval, ale pomohol si aj iným spôsobom. Na otázku jedného pánskeho magazínu, či bral aj steroidy, Rourke odpovedal: „Keď som wrestler, tak sa aj správam ako wrestler!" Potom herec povedal, že úloha vo filme s ním má veľa spoločného: „Vedel som sa do nej dobre vžiť. Pred 20 rokmi bol Randy (meno hlavného hrdinu) niekto, a podobne je na tom aj Mickey Rourke. Keď je človek zvyknutý, že v minulosti niekým bol a teraz už ním nie je, tak sa svojím spôsobom hanbí. Hollywood je svojím spôsobom nevďačné miesto, ale na nos som spadol sám, nikto ma nesotil," uviedol v tom čase 56-ročný herec.

Anketa
Spoznali by ste ešte sexi herca po nepodarených plastikách?
  • 29%
  • 71%

Mickey Rourke, vlastným menom Philip Andre Rourke, Jr. je americký herec, scenárista a bývalý profesionálny boxer. Najväčšou hviezdou sa stal v osemdesiatych rokoch, kedy ho vystrelil na výslnie film 9 a 1/2 týždňa. Potom jeho herecká kariéra naberala zostupnú tendenciu a preslávil sa skôr svojimi plastickými operáciami.