Na očiach okuliare a v ruke obrovská kabelka v tvare fotoaparátu! Madonna vyzerala na módnej prehliadke štýlovo, predsa len, speváčke móda nikdy nebola cudzia. Oblečené mala čierne šaty s koženou bundou, vlasy mala zapletené do vrkočov a na krku sa jej ligotali náhrdelníky od výmyslu sveta. Viac ako jej extravagantný štýl však opäť zaujala jej meniaca sa tvár.

NOVÉ FOTO MADONNY Z PREHLIADKY NÁJDETE V GALÉRII

Madonna vyzerala na fotografiách neuveriteľne mlado, na pleti nemala jedinú vrásku či nedokonalosť. Jej tvár pôsobila tak mladistvo a vypäto, až to vyzeralo neprirodzene. Kto by si predsa nepamätal na speváčku spred niekoľkých rokov, ešte pred jej radikálnou premenou?

Anketa
Páči sa vám Madonna viac dnes alebo bola krajšia pred plastikami?

Aké zákroky podstúpila?

„Súdiac podľa fotografií by som povedal, že Madonna pravdepodobne absolvovala facelift, zdvihnutie horného a dolného viečka a endoskopický lifting. Madonna podľa všetkého podstúpila aj odstránenie bukálneho tuku, čo vytvára tenší profil a chudšie líca. Jej pokožka však vyzerá nedotknuto, čo je možný dôsledok viacerých chemických peelingov a laserových ošetrení,“ uviedol pre Radaronline plastický chirurg doktor Youn, čím vysvetlil aj absenciu jaziev na speváčkinej tvári.

Prečítajte si tiež: