Viac FOTO z poníženia Trumpa nájdete TU!

Fotografom sa v stredu na národnom cintoríne Arlington vo Virgínii podarilo zachytiť moment medzi Melaniou a Donaldom, ktorý nahráva špekuláciám o blížiacom sa rozvode prezidentského páru. Kontroverzné zábery sa objavili len pár dní po tom, čo bývalá poradkyňa z Bieleho domu tvrdila, že Melania počíta každú minútu, kým Donald neopustí Biely dom a ona sa s ním rozvedie.

Melania Trump v prezidentských voľbách hlasovala bez Donalda.
Melania Trump v prezidentských voľbách hlasovala bez Donalda.
Zdroj: TASR/AP

Niektorí prizerajúci sa však tvrdili, že Melania sa cudzieho muža držala preto, aby sa udržala rovnováhu pri chôdzi po mokrej podlahe v podpätkoch. Tak či onak, nie je to vôbec po prvýkrát, čo sa bývalá slovinská modelka správala k Trumpovi ako ľadová kráľovná.

Melania Trump a Donald Trump.
Melania Trump a Donald Trump.
Zdroj: instagram / @melaniatrump.style

Napriek tomu, že o rozvode prezidentského páru sa začalo hovoriť len pred niekoľkými dňami, mnohí si ich odcudzené správanie všimli už skôr. Počas niekoľkých vystúpení v uplynulých štyroch rokoch Melania často verejne odmietla dotyk či podanie ruky svojho manžela.

Anketa
Myslíte si, že sa Melania s Donaldom skutočne rozvedie?
  • 90%
  • 10%

50-ročná Melania údajne považuje ich 15-ročné manželstvo za skončené a pred formálnym vyhlásením čaká iba na januárovú inauguráciu Joe Bidena (77), uvádzajú tajné zdroje z Bieleho domu.