FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Angelina sa už v pred niekoľkými mesiacmi vyjadrila, že od vypuknutia pandémie trávi väčšinu času doma. Ťahanice o šesticu detí, ktoré spolu majú alebo si ich adoptovali, sa začali v roku 2016, keď prominentná dvojica ohlásila rozchod. Prvé súdne kolo takpovediac vyhrala, keď získala od súdu dočasné plné opatrovníctvo, zatiaľ čo Pitt môže svojich potomkov len navštevovať, a aj to pod dohľadom. Keby Angelina súd prehrala, vo veľkom dome v Los Angeles by zostala úplne sama. 

Táto predstava herečku desí až natoľko, že sa od svojich detí nepohne ani na krok. Smutnú Angelinu bolo najnovšie vidieť v uliciach Los Angeles opäť v spoločnosti dcérky Vivienne. Oblečené mala dlhé čierne šaty a hnedý kabátik, zatiaľ čo Vivienne mala iba krátke nohavice a tričko s krátkym rukávom. A keď sa zdalo, že herečka má najhoršie obdobie za sebou, popri dcérke vyzerala opäť utrápene a bez nálady. 

Fanúšikovia kedysi najslávnejšieho páru v Hollywoode si preto myslia, že Pitt by sa mal s Angelinou dohodnúť, a šesť detí nechať v opatrovníctve Angeliny. Či sa tak naozaj stane, ukáže až konečný verdikt súdu. 

FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: