VIAC FOTO z kráľovskej svadby NÁJDETE TU!

Romantická kráľovská svadba priviedla cez víkend luxemburskú veľkovojvodskú rodinu na slnkom zaliaty juh Francúzska. Luxemburská princezná Alexandra (32), jediná dcéra veľkovojvodu Henriho (68) a veľkovojvodkyne Márie Terézie (67), si počas cirkevného obradu - týždeň po civilnom sobáši na luxemburskej radnici - vzala francúzskeho podnikateľa Nicholasa Bagoryho (33).

Princezná Alexandra povedala "áno" francúzskemu snúbencovi Nicolasovi Bagorymu hneď dvakrát!
Zdroj: Instagram/@courgrandducale
FOTO z luxusnej svadby na juhu francúzska nájdete TU!

Princezná Alexandra prišla do malebného dedinského kostola v sprievode svojho otca a elegantne sa vynímala v saténových šatách, ktoré vytvoril návrhár Elie Saab, píše britský denník The Daily Mail.

Anketa
Páčili sa vám svadobné šaty princeznej Alexandry?

Šaty s výraznou plisovanou látkou prekríženou cez živôtik a pás mali klasickú siluetu v tvare písmena A. Nevesta si obliekla vyšívaný tylový závoj a diamantovú tiaru z rodinnej zbierky.

Manželia princ William a princezná Kate oslávili v ten istý deň 12. výročie svadby.
Zdroj: Twitter/@KensingtonRoyal
VIAC FOTO z kráľovskej svadby NÁJDETE TU!

Obrad sa konal v kostole Saint Trophyme v Bormes-les-Mimosas - elegantnej juhofrancúzskej enkláve, kde sa v roku 2021 zosobášili brat Kate Middleton James Middleton a Alizee Thevenetová. Nedávny kráľovský sobáš má aj ďalšiu väzbu na rodinu Middletonovcov: konal sa v deň 12. výročia svadby princa a princeznej z Walesu.

Prečítajte si tiež: