Milovaná a nenávidená Meghan Markle (39) nemohla rebríček najkrajších nôh sveta minúť. Podľa odborníkov z Miss Foot Fixer, ktorí sa podobným veciam venujú roky, má práve táto slečna najkrajšie nohy na svete. Ohodnotili jej ich na vysokých 95%. To, či majú experti skutočne pravdu môžete zistiť v našej galérii, kde nájdete všetky fotky.

Meghan Markle (39)
Zdroj: Profimedia

Tesne po Meghan sa v rebríčku umiestnila aj známa hollywoodska herečka Emma Watson (30), ktorú drvivá väčšina z nás pozná predovšetkým z čarodejníckej filmovej série Harry Potter, kde stvárnila bifľošku Hermionu. Jej nohy dostali od expertov hodnotenie úctyhodných 91%.

Emma Watson.
Zdroj: Getty Images

VŠETKY FOTKY NÔH NÁJDETE V GALÉRII<<

Tesne za ňou sa umiestnila kontroverzná Kim Kardashian (40), ktorá bola ešte nedávno obviňovaná z toho, že má na nohe 6 prstov. "Všetci si myslia, že mám šesť prstov, je to naozaj šialené," napísala na sociálnej sieti. Odborníci sa však zhodli na tom, že jej nohy si zaslúžia tretie miesto s hodnotením slušných 89%.

Kim Kardashian
Zdroj: Instagram.com/kimkardashian

Štvrté miesto, a teda zemiakovú medailu si vyslúžila príťažlivá kráska Mila Kunis (39). Odborným okom premerané nohy tejto americkej herečky si vyslúťili hodnotenie 88%. "Miline nohy sú prekvapivo krásne," povedal jeden z porotcov. Ani to však nestačilo na to, aby to herečku posunulo v rebríčku vyššie. FOTO nájdete TU.

Ktorá ďalšia kráska sa umiestina v rebríčku? Dozviete sa na DRUHEJ STRANE >>>