Bohyňa filmového priemyslu je neodmysliteľnou súčasťou mnohých filmov. Avatar či Votrelec by sa bez nej jednoducho nezaobišli. Hviezda sa však v poslednej snímke dala nahovoriť na milostné scény, ktoré jej priveľmi nelichotili. Napriek jej veku však vyzerá stále perfektne.

Pikantné zábery nahej herečky nájdete v galérii

Krásna herečka napriek svojmu veku vyzerá neuveriteľne krásne a podľa najnovších snímkov aj sexi. Sama priznáva, že nepodstúpila žiadne skrášľovacie procedúry a plastiky, a že miluje svoje starnutie a vidí život z inej perspektívy ako v mladosti.

Herečka aj vo veku 73 rokov vyzerá úžasne a veľmi mladistvo. Plastické operácie však odmieta. Vraj je celkom prirodzená a miluje starnutie.
Zdroj: Shutterstock

So svojím hereckým kolegom Kevinom Klineom (74) si spolu najnovšie zahrali dvojicu, ktorá sa venuje predmestským problémom partnerského života počas pokročilého veku. Film je dramaticko-komediálnym stvárnením bežného života v určitom veku. Herečka hrá alkoholickú maklérku, ktorá svojím správaním poburuje nielen svojho manžela. Herecká dvojica si spolu zahrala i vo filme Ľadová búrka.

Anketa
Ktorý film sa vám viac spája s herečku Sigourney Weaver?

Sigourney nemá problém s nahými scénami. V minulosti sme ju mohli vidieť vo filme Votrelec (1979), kde sa vo svojich 29 rokoch prvýkrát vyzliekla pred kamerou. Najšteklivejšie scény boli jednoznačne vo filme Mapa sveta z roku 1999. Herečka vtedy predviedla svoju dokonalú postavu a získala mnoho obdivovateľov.

Čo sa týka škandálov, priveľmi nezaplňuje svetové strany bulvárov, jej manželstvo trvá viac ako 40 rokov a zdá sa, že herečka s pribúdajúcim vekom žiari viac ako kedysi.

Prečítajte si tiež: