Viac FOTO nájdete TU!

Davina Geiss (19) sa narodila do života v luxuse. Jej otec Robert Geiss (58) je známy milionár a spolu s manželkou Carmen (58) zatiahli svoje dve dcéry Davinu a Shaniu aj do sveta reflektorov, keď boli ešte malými dievčatkami. Odvtedy sú ich životy ostro sledované, čo často zahŕňa aj ostrú kritiku ich správania či vzhľadu.

Svoje by o tom vedela povedať práve staršia Davina, ktorá je v poslednom čase terčom kritiky pre svoje módne kreácie. 19-ročná slečna sa totiž na sociálnej sieti Instagram rada pochváli svojou postavou v odvážnejších kúskoch. Niet sa teda čo čudovať, že hlavne ultra krátke šaty vyvolali aj vlnu kritiky. Davine to však žily netrhá, a tak si aj naďalej oblieka šaty, ktoré odhaľujú možno viac, ako by bolo vhodné.

Najnovšie sa na sociálnej sieti Instagram pochválila záberom v ultra krátkych šatách, ktoré jej mohli siahať tak maximálne tesne pod zadok. Viac ako dĺžka šiat však jedného z fanúšikov upútal detail na jej bruchu. "Vyzerá to tak, alebo čaká dieťatko?" komentoval jeden z fanúšikov. "To mi napadlo ako prvé," komentoval ďalší. Okamžite sa pod jej príspevkom rozpútala diskusia, či je Davina Geiss naozaj tehotná.

Anketa
Myslíte si, že je Davina tehotná?

Davina však tieto dohady sama vyvrátila v rámci príbehu otázok a odpovedí na sociálnej sieti Instagram. Mladá Geissenka síce v budúcnosti deti nevylučuje, no ako sa fanúšikom priznala, momentálne nemá ani priateľa.

Kritika a zákaz od otca

Davina sa však nestretáva len s útokmi a kritikou od fanúšikov, ktorá ju často zraňovala. „Vyzerá veľmi arogantne,“ sťažoval sa fanúšik pod jedným z jej obrázkov na Instagrame. „Čo má byť na tom pekné? Absolútny priemer!“ hodnotil ďalší. Okrem takýchto nepekných komentárov od neznámych ľudí sa musela v minulosti vyrovnať aj s kritikou a zákazom od svojho otca Róberta.

Prezradila to v najnovšej epizóde svojho podcastu, v ktorom Geissovci hovorili o svojich obľúbených športoch. Davina Geiss prezradila, že kedysi veľa hrávala a bavil ju futbal. Potom veľmi nenútene uviedla: „Kým mi otec nepovedal, že už nemôžem hrať futbal pre moje lýtka. Nechcel, aby pribrali!"

Robert Geiss na jej obvinenia nič nepovedal – zdá sa, že stále reprezentuje svoj názor z tých čias. Davina Geiss prešla nakoniec z futbalu na jazz dance. To sa otcovi Robertovi muselo páčiť – je to predsa oveľa ženskejší šport. Pri tanci sa však Davine často točila hlava a sťažovala sa na problémy s krvným obehom. K futbalu sa však už po otcovom zákaze nevrátila.

Prečítajte si tiež: