FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Nicole Poturalski sa dostala do povedomia až románikom s Bradom Pittom. Modelka z Poľska je však podľa zahraničných webov ešte stále vydatá za nemeckého majiteľa slávnej reštaurácie  Borchardt Rolanda Mary (68). Práve v jeho luxusnej reštaurácii sa mala pred rokom stretnúť s Bradom Pittom. Nicole má so svojím nemeckým manželom aj 7-ročného syna Emila. 

Od jej pôrodu prešlo sedem rokov a na najnovších fotografiách vyzerá úžasne. Má chudú, vyšportovanú postavu a najradšej sa prezentuje úplne nahá. Oblečené mala iba dvojdielne plavky a na fotografiách striedala jednu sexi pózu za druhou. 

Anketa
Páči sa vám viac Angelina alebo Pittova nová milenka?
  • 72%
  • 28%

Správy o novom objave Pitta sa objavili hneď po tom, čo dvojicu načapali paparacovia na letisku v Los Angeles. Pitt s Poturalski práve nastupovali do súkromného lietadla a spoločný víkend strávili na francúzskom zámku Chateau Miraval, ktorého súčasťou sú rozsiahle vinice, veľké pozemky a rozprávkové výhľady. Zámok je však stále vo vlastníctve nielen Brada Pitta, ale aj Angeliny. 

 „Je to prvá žena od Angeliny, ktorú na zámok zobral,“ povedal pre britský denník Daily Mail zdroj blízky Pittovi. Aby toho nebolo málo, Brad s Angelinou mali na francúzskom zámku Chateau Miraval svadbu. 

FOTO NÁJDETE V GALÉRII