FOTO tehotnej partnerky filmového Harryho nájdete TU!

Len tri roky po tom, ako sa stal otcom herec Rupert Grint (34), ktorý sa preslávil hlavne filmovou úlohou Rona v sérii o Harrym Potterovi, sa svojho prvého potomka dočká aj predstaviteľ hlavného hrdinu.

Zdroj: Araya Doheny

Herec Daniel Radcliffe čaká dieťa s priateľkou Erin Darke, s ktorou tvorí pár už vyše desať rokov. Správy o tehotenstve potvrdili aj fotografie, na ktorých Erin už nedokázala schovať tehotenské bruško. Radostnú novinu nakoniec v sobotu potvrdil hovorca herca.

„Daniel a Erin nemôžu byť šťastnejší. Sú úplne nadšení a nevedia sa dočkať, kedy sa stanú trojčlennou rodinou. Nedávno to povedali rodinám a priateľom. Je to neuveriteľne vzrušujúce,“ potvrdil zdroj blízky páru pre portál Mirror.

Zdroj: instagram @rupertgrint

„Je nadšený, že bude otcom. Jeho vzťah s Erin je naozaj výnimočný a všetci si myslia, že budú úžasnými rodičmi,“ dodal a prezradil aj to, že dvojica tehotenstvo dlho tajila.

Anketa
V akom veku ste sa stali prvýkrát rodičom?

Daniel Radcliffe je druhým v poradí z filmovej trojice, ktorý sa môže tešiť z úlohy otecka. V roku 2020 sa stal otcom predstaviteľ Rona Weasleyho, ktorého malá dcérka v máji oslávi tretie narodeniny. Poslednou bezdetnou z filmovej trojice ostáva Emma Watson (32), ktorá stvárnila Hermionu.

Prečítajte si tiež: