Viac FOTO nájdete TU!

Taký zvrat by teda čakal len málokto. Počas šialeného súdneho sporu herca Johnnyho Deppa (58) s jeho bývalkou Amber Heardovou (36), počas ktorého na seba dvojica chŕli jedno nechutné obvinenie za druhým, sa začalo šepkať o novovznikajúcom romantickom vzťahu.

Zdroj: Alvaro Barrientos

Johnny Depp to mal s láskou ťažké. Bol s najkrajšími ženami na svete, vrátane Kate Moss, Vanessy Paradis, Jennifer Grey a iných, ale žiaden zo vzťahov nemal šťastný koniec. V súčasnosti bojuje so svojou bývalou manželkou Amber Heardovou v žalobe za urážku na cti za 50 miliónov dolárov pre obvinenia z domáceho násilia, ktorými mu zničila kariéru.

Že by sa na herca šťastena konečne usmiala? Pirát z Karibiku Johnny Depp sa mal totiž údajne zahľadieť do svojej atraktívnej právničky Camille Vasquez (38). Počas súdneho procesu mu Camille s láskyplným pohľadom nosila pitie, pri pojednávaniach sa nežne dotýkajú rukami, ramenami, Johnny po nej v jednom kuse pokukuje a spoločne sa chichotajú.

Amber je údajne obeťou domáceho násilia. Deppa označila za monštrum.
Zdroj: Reprofoto Twitter

„Bolo by to také romantické, keby sa v súdnom spore s jeho bývalkou dali dokopy, sú tak krásny pár,“ rozplývajú sa Deppovi fanúšikovia na Twitteri, kde sa špekulácie rozbehli.

Podľa oficiálnych zdrojov však Depp s krásnou brunetkou nič nemá a aktuálne pár netvoria. Podľa správ TMZ má Depp vo všeobecnosti priateľskú povahu a má celkom blízko k svojmu právnickému tímu. Niet pochýb o tom, že ho Camille Vasquez považuje za vtipného a často ju na súde vidno, ako sa chichotá. No, kto vie. Možno sa predsa len na súde rodí nová láska.

Amber si pod sebou podpílila konár

Zatiaľ čo sa Depp môže na svoj právny tím plne spoľahnúť, jeho bývalka Amber takú šťastnú ruku už nemala. Heardová si totiž do boja povolala nového PR guru, ktorý má za úlohu vykresliť Deppa ako alkoholika.

Zdroj: Profimedia

Podľa britského denníka Daily Mail má však David Shane za sebou poriadne kontroverznú minulosť. Podľa zistení Daily Mail bol Shane zatknutý za šoférovanie pod vplyvom alkoholu v rokoch 2010 a 2012 a opustil predchádzajúce zamestnania po obvineniach zo sexuálneho obťažovania.

Anketa
Kto podľa vás vyhrá šialený súdny spor?

Prečítajte si tiež: