Viac FOTO nájdete TU!

Rodina Geissovcov v uplynulých dňoch zažila hektické obdobie počas veľkého sťahovania v Monaku. Sestry Davina a Shania dostali od rodičov vlastný spoločný byt s luxusným výhľadom na more, v ktorom si budú bačovať samy, bez dohľadu rodičov. Carmen s Robertom tak budú mať po rokoch znova súkromie a byt len sami pre seba. Nadšenie z nového života však rýchlo pominulo. Staršej Davine totiž to, že jej rodičia platia luxusný byt, nestačí. „Musíme od vás dostávať peniaze každý mesiac,“ žiadala maturantka svojich rodičov v novej epizóde reality šou vysielanej stanicou RTL. Okrem pravidelného sponzoringu si Shania s Davinou nárokovali aj na upratovačku, ktorá by im byt obriadila dvakrát týždenne.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYPRODxqeq2/

Nemiestne požiadavky rozmaznaných dcér vytočili Carmen do nepríčetna. „Zbláznila si sa?“ vyštekla na dcéru. "Myslím, že už máš všetko! Máš 18, musíš pracovať," dodala Carmen a dcéram odporučila zoznam potravín a návštevu supermarketu, aby videli, koľko stojí napríklad také obyčajné maslo.

Anketa
Myslíte si, že sa o seba Davina a Shania vedia postarať bez pomoci rodičov?

Davina však ostala tvrdohlavá a otec Robert nakoniec prejavil milosť. Chce svojim dcéram kúpiť dve kilá ryže, tri kuracie prsia a fľašu kečupu týždenne, aby mu neumreli hladom. Ktovie, či Carmen nakoniec ustúpi a bude svoje dievčence dotovať štedrým vreckovým, alebo ich nechá, aby sa o seba postarali samy a možno si tak začali viac vážiť peniaze.

Prečítajte si tiež: