Viac FOTO nájdete TU!

Ruská kráska Irina Shayk sa v Paríži predviedla ako sexi bohyňa, keď sa na módnu prehliadku slávnej návrhárky Vivienne Westwoodovej (81) v rámci Paris Fashion Weeku vybrala v extrémne odvážnom outfite. Irina sa v uliciach mesta módy objavila v ultra krátkej rifľovej minisukni, spod ktorej jej vytŕčal rozkrok a v napasovanom červenom korzete, z ktorého len tak-tak nevypadli jej prsia. Úsporný kúsok však nezakryl všetko, čo by sa patrilo, a tak z neho na niekoľkých záberoch vykukli Irinine dvorce.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CXpskBGs20O/

Modelka si však z „nehôd“ nič nerobila. Predsa len, v rámci svojej kariéry sa vyzliekla už mnohokrát. Na fotografov sa nadšene usmievala, mávala na pozdrav. Modelku, ako sa zdá, vôbec netrápilo, že jej zo skromného outfitu vyčnievali intímne partie, práve naopak. Pozornosť fotografov si maximálne užívala.

Anketa
Páči sa vám odvážny outfit Iriny?

A hoc je Irina na nahotu zvyknutá a veselo sa ňou prezentuje aj na sociálnej sieti Instagram, odvážnym outfitom v uliciach Paríža predsa len trochu prestrelila. Sexi Ruska totiž nie je len modelkou, ale aj matkou 5-ročnej Lei De Seine, pre ktorú bude počas života jej vzorom. Kto vie, ako bude polonahé a nahé fotografie vnímať jej dcéra v puberte.

Prečítajte si aj: