Manželka Marca Anthonyho Nadia Ferreira prezradila, že Victoria Beckham ako módna návrhárka pomáhala so šatami pre družičky. Krásna modelka a súťažiaca Miss Universe povedala, že je pre ňu „pocta“, že bývalá Spice Girl (48) navrhla róby na Instagrame. Napriek tomu, že sa Victoria v ich veľký deň nezúčastnila na platforme sociálnych médií, podelila sa o záber novomanželov.

Fotografie svadby a nevesty nájdete v galérii »

Nevesta mala počas obradu biele čipkované šaty od Galie Lahav, ktoré mali úžasný priesvitný top zdobený kvetinovými ozdobami. Oslava bola údajne plná hostí, no nezúčastnila sa Marcova exmanželka Jennifer Lopez ani 14-ročné dvojičky bývalého páru Emme a Max. Medzi ďalšími prítomnými hosťami bola kolumbijská hudobná hviezda Maluma (29).

Ďalšími hosťami zvučných mien boli Salma Hayek, Lin Manuel Miranda a Luis Fonsi a zatiaľ čo nevesta ohurovala krásou v bielych šatách, ženích zvolil dokonalý smoking z dielne Christiana Diora.

Krásna nevesta Nadia Ferreira ohúrila svojimi šatami všetkých hostí.
Zdroj: Instagram nadiaferreira

O vychýrenej kráse novej nevesty známeho speváka značí aj fakt, že bola korunovaná za Miss Paraguaja v roku 2021 a skončila na druhom mieste v súťaži Miss Universe. Podľa zahraničného denníka sa dvojica stretáva od roku 2017.

Prečítajte si tiež: