Viac FOTO nájdete TU!

Streda večer sa v New Yorku niesla v znamení premiéry rebootu kultového seriálu Sex v meste s názvom And Just Like That…, ktorý zaznamenáva životy hlavných hrdiniek seriálu a úskalí života po 50-ke. Na červenom koberci sa tak znova stretli predstaviteľky Carrie, Mirandy a Charlotte herečky Sarah Jessica Parker (56), Cynthia Nixon (55) a Kristin Davis (56), ktoré oslnili svojimi róbami.

Zdroj: Instagram.com/@airbnb

Večer však sprevádzal aj nepríjemný trapas seriálovej Carrie Sarah Jessici Parker, ktorej sa počas príchodu na premiéru z ruky vyšmykla kabelka. Herečka sa síce spočiatku snažila situáciu vyriešiť čo najviac elegantne, neposlušný módny kúsok ju však poriadne potrápil, a tak herečka svoju kabelku istú chvíľu naháňala po zemi pred objektívmi pobavených fotografov, čo by sa hlavnej hrdinke vykresľovanej ako sebavedomej, vždy sexi a úspešnej žene Carrie rozhodne nestalo.

Anketa
Ktorej z hlavných hrdiniek to na premiére pristalo najviac?

Na nepríjemný incident však herečka rýchlo zabudla a spolu so svojimi hereckými kolegami ďalej veselo pózovala pred objektívmi fotoaparátov. Dievčatá to neskôr po premiére poriadne roztočili aj na afterparty, z ktorej poslali fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete Instagram spoločnú fotografiu. Napriek tomu, že sa všetky tri hlavné hrdinky snažili na premiére vyzerať sexi a štýlovo, na ich tvárach aj pokožke bolo vidieť, že už dávno nie sú tými sviežimi kráskami, ktoré si fanúšikovia pamätajú z televíznych obrazoviek.

Vianočná PLUSMÁNIA
Zdroj: archív

Prečítajte si aj: