Viac FOTO nájdete TU!

Už začiatkom roka 2021 vyvolala speváčka Madonna polemiku o tom, že podstúpila plastické operácie na omladenie. Krátko na to sa na jej sociálnej sieti Instagram začali objavovať dych berúce fotografie, na ktorých pôsobila speváčka sotva ako 25-ročná sexica. Ako sa však neskôr ukázalo, nešlo o zázrak ani o šikovné ruky plastického chirurga, ale o čoraz populárnejšie instagramové filtre, ktorými si na fotografiách nielen ubrala vek, ale aj zmenila črty svojej tváre.

O to väčší šok čakal fanúšikov, keď sa v médiách objavili jej paparaci zábery, ktoré neprešli úpravami. Speváčka na nich pôsobila opuchnuto, unavene a na jej tvári boli znova vrásky.

Anketa
Myslíte si, že to Madonna s nahotou a vulgárnosťou poslednú dobu preháňa?

Obrovský rozruch vyvolala v roku 2021 aj fotografiami so svojím mladým 27-ročným milencom, v náručí ktorého oslávila 16. augusta svoje už 63. narodeniny. Ani to však nebolo vrcholom škandálov a rozruchu, ktoré svojím správaním vyvolala. Čerešničkou na torte boli nepochybne erotické zábery z jej spálne a zo súkromia, na ktorých speváčka pravidelne predvádzala svoje telo, rozťahovala nohy a sem-tam ukázala aj bradavku. Neveríte? Na nasledujúcich stranách si môžete pripomenúť najkontroverznejšie momenty z Madonninho roku 2021.