FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Carole Middleton je babičkou budúceho kráľa Británie! Jej dcéra, vojvodkyňa Kate, je po boku princa Williama nielen vojvodkyňa, ale aj módna ikona. Ľudia z celého sveta kopírujú jej dokonalé outfity, ktoré na jej chudučkej postave vyzerajú božsky. Viete, po kom Kate zdedila dokonalé gény? No predsa po svojej matke Caroline Middleton (65). Tá nielenže na svoj vek nevyzerá, ale v 65. rokoch môže s pokojným svedomím nosiť dvojdielne plavky. 

Svoju dokonalú postavu ukázala najnovšie počas dovolenky v Karibiku. Na pláži mala iba dvojdielne čierne plavky a miestami sa dokonca zdalo, že sa na jej bruchu črtajú tehličky. Caroline sa totiž udržiava stále vo forme a pohyb, dlhé prechádzky či joga jej nie sú ani zďaleka cudzie. 

Caroline sa živí ako podnikateľka a ani zďaleka neťaží zo slávy svojej dcéry. Na verejnosti sa objavuje iba zriedkakedy a na sociálnych sieťach Facebook či Instagram nemá ani založený účet. Najnovšie však prekvapila, keď svoju fotografiu uverejnila na instagramový účet rodinnej firmy „Party Pieces“. A opäť raz dokázala, že pre ňu je vek iba číslo. 

FOTO NÁJDETE V GALÉRII