Radostné správy z Kalifornie, kde sa dvojica usadila po dočasnom bývaní v Kanade, prichádzajú len niekoľko mesiacov po obrovskej tragédii. Bývalá herečka sa totiž v rozhovore pre denník The New York Times zdôverila s informáciou, že po Archiem opäť otehotnela, no o bábätko prišla. Teraz sa však do jej luxusného života s Los Angeles opäť vrátila radosť.

Tehotenské FOTO Meghan a luxus paláca, v ktorom budú vyrastať Harryho deti >>

Harry a Meghan ohlásili nový prírastok do rodinky, ktorú založili v roku 2018 sobášom v Kaplnke sv. Juraja, na Valentína – presne tak ako princova mama, zosnulá Lady Diana († 36). Aj ona totiž svetu oznámila, že čaká dieťa – nikoho iného, než princa Harryho – 14. februára, konkrétne v roku 1984. Pripomenul to britský denník Daily Mail.

Nejde tak o žiadnu náhodu, že druhého potomka svetu manželia „predstavili“ presne o 37 rokov neskôr! Smutné je len to, že tu dnes Diana nie je, aby s nimi mohla tieto šťastné chvíle osláviť. Tragicky zahynula 31. augusta 1997 ako 36-ročná. Mala teda presne toľko rokov, čo Harry teraz...

Titulná strana britského denníka Daily Mail, ktorý pred 37 rokmi informoval, že Diana je po druhýkrát tehotná.
Zdroj: reprofoto Daily Mail

Pohlavie bábätka, meno a ani predpokladaný termín jeho príchodu na svet zatiaľ známe nie sú. Podľa toho, či sa narodí ešte pred dieťaťom Zary Tindallovej, vnučke Alžbety II., bude druhé dieťa Harryho a Meghan kráľovniným desiatym alebo jedenástym pravnúčaťom. Tak či onak bude v poradí nástupníctva na trón ôsme. Posunulo tak o jednu priečku dozadu novorodenca princeznej Eugénie a Jacka Brooksbanka, ktorého novopečení rodičia privítali len pred niekoľkými dňami.

Pozrite sa, ako šikovne Meghan v decembri tajila tehotenstvo >>

Anketa
Čaká podľa vás Meghan chlapčeka alebo dievčatko?

Už teraz je jasné, že Archieho brat alebo sestrička sa narodí do poriadneho luxusu. Je pravdepodobné, že Meghan bude rodiť v USA, ich druhé dieťa tak automaticky získa americké občianstvo. Archieho pritom priviedla na svet v Londýne. Pandemickú karanténu manželia trávia v honosnej vile v losanegelskej štvrti Montecito, kam majú prístup len tí najbohatší z bohatých.

VIDEO: Ako Meghan zakrývala tehotenstvo, keď v decembri vyšla pred kameru

Takmer 15-miliónový dom si „kráľovskí vyvrheli“, ktorí šokovali svet odlúčením sa od britskej monarchie, mohli dovoliť vďaka lukratívnym zmluvám so spoločnosťami ako Spotify či Netflix. Okrem počítania peniažkov sa však venujú aj charitatívnej činnosti a neraz ich fotografi zachytili, ako roznášajú jedlo alebo inak pomáhajú obetiam súčasnej zdravotníckej krízy.

Fuj, kúp si topánky, odkazuju ľudia Harrymu

Prečo princ Harry pobúril niektorých užívateľov na sociálnych sieťach? Dočítate sa na ďalšej strane >>>