FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Podobnosť medzi outfitmi Meghan počas videohovoru a v seriáli Kravaťáci si všimli fanúšikovia na sociálnych sieťach. Terajšia vojvodkyňa si v Kravaťákoch zahrala postavu Rachel Zane, ktorá pracovala ako koncipientka. Pred svadbou s princom Harrym v roku 2018 sa však svojej úlohy, ktorá naštartovala jej hereckú kariéru, musela vzdať. Veď si len predstavte, že by sa budúca manželka princa Harryho pretŕčala v seriáli s inými mužmi.

Meghan mohli diváci vidieť na obrazovkách oblečenú len v spodnom prádle, v erotickom kostýme alebo dokonca bez podprsenky. Outfit, ktorý skopírovala, patril našťastie medzi tie menej vulgárne.

VIDEO Princ Harry hovorí, že musí chrániť Meghan a svojho syna Archieho!

Meghan mala počas videohovoru oblečenú modrú blúzku, na ktorej si rozopla prvé gombíky. Vlasy mala mierne natočené a voľne spustené na pleciach. Záber, s ktorým fanúšikovia porovnali Meghan, je z roku 2010. Keď sa bližšie prizriete, zistíte, že vojvodkyňa vyzerá stále vynikajúco a 11-ročný rozdiel na fotografiách nie je vôbec vidieť. 

Anketa
Máte radšej Meghan alebo Kate?

Harry s Meghan opustili kráľovskú rodinu v roku 2020. So synom Archiem sa presťahovali do obrovskej vily s bazénom v hodnote 14 miliónov dolárov.