Eva Pilarová bola vydatá trikrát. Prvým manželom bol hudobník a kontrabasista Milan Pilar († 87), mala s ním syna Milana (59). Druhým bol spevák Jaromír Mayer (79). S tretím manželom žila až do smrti, bol to tanečník Jan Kolomazník (70).

Nie bez dôvodu ju nazývali kráľovnou swingu.
Zdroj: profimedia

Prví dvaja manželia Evy Pilarovej emigrovali do zahraničia. Pilar dokonca už dva roky po svadbe, v roku 1962. Speváčka tak istý čas nemohla jazdiť na vystúpenia do zahraničia. Pilar ju navyše nechal samotnú s trojmesačným synčekom.

Eva Pilarová a jej milovaní muži v galérii!

Muži spojení s Evou Pilarovou TU!

Druhý manžel, spevák Jaromír Mayer, bol zamlada idolom žien a dievčat. Tmavý krásavec, s podmanivým úsmevom a nežným hlasom. Ako Eva zhodnotila ich trojročné manželstvo: „Svadba ako z rozprávky v Paríži na konzuláte, naspievali sme hit Rozhoupej zvony nad námi – teda tie svadobné – a rozvádzali sme sa prozaicky v Dejviciach.“

Jaromír Mayer emigroval. Žije v Kanade.
Zdroj: archív

Jaromír Mayer tiež emigroval - v roku 1986 do západného Nemecka. Po niekoľkých rokoch sa s rodinou presťahoval do kanadského Edmontonu. Pracoval u olejárskej firmy a pre problémy s hlasivkami sa spevu nevenoval, hoci mal skupinu, s ktorou si príležitostne zaspieval.

Mayer bol rovnako ako Pilarová ženatý trikrát. Najprv so speváčkou Vilmou Vrchotovou (Volkovou), s ktorou mal dcéru Andelu. Potom si zobral Evu Pilarovú a do tretice redaktorku Radku Machovú, s ktorou má dcéru Luciu a syna Martina, uznávaného klaviristu a skladateľa.

S kým žije Mayer dnes a ako spomína na Pilarovú? Budete sa čudovať! Čítajte ďalej!