Zatiaľ čo princ Harry (38) momentálne strháva pozornosť pre súdy a výroky, ktoré sa nemusia britskej kráľovskej rodine páčiť, jeho dcérka oslávila druhé narodeniny.

Fotografie krásneho záhredného domčeka nájdete v galérii »

Oslava princeznej Lilibet Diany prebehla v rodinnom luxusnom sídle v Montecite v Kalifornii za prítomnosti najbližších priateľov slávnej rodiny. Podľa novinárky Jennie Bondovej (72), ktorá sa špecializuje na kráľovskú rodinu, je nanajvýš pravdepodobné, že medzi nimi bola aj nejedna slávna osobnosť.

Dcérka princa Harryho (38) oslávila druhé narodeniny. Hoci na oslave malej Lilibet (2) v Kalifornii jej dedo Karol III. chýbal, poslal jej jedinečný darček.
Zdroj: Netflix

Podľa informácií zo zahraničných médií však mama Meghan Markle (41) vystrojila svojej dcérke domácu oslavu. Členovia kráľovskej rodiny chýbali. Je celkom známe, že v poslednom čase príliš spolu nevychádzajú. Dôvodom sú aj výroky a škandály, ktoré vyplávali na povrch.

Princ Harry s bratom Williamom sa tiež ako deti milovali spolu hrať.
Zdroj: Tim Graham

Britský kráľ Karol III. však na svoju vnučku nezabudol a údajne poveril svojich asistentov, aby zabezpečili darček pre malú Lilibet Dianu podľa jeho gusta. „Karol III. poveril svojich asistentov, aby zariadili na mieru vytvorený záhradný domček podobný tomu, aký mali kráľovná Alžbeta II. a princezná Margaret, keď boli malé,“ uviedol zdroj pre zahraničný denník.

Anketa
Páči sa vám darček od Karola III. pre jeho vnučku?

Zdá sa teda, že aj keď sa dedko na oslave svojej vnučky neobjavil, prinajmenšom dal najavo, ako veľmi mu na nej záleží.

Prečítajte si aj: