Zdá sa, že Christopher dal na rady svojho slávneho otca! Keď v januári roku 2019 vyfotili paparaci 24-ročného mladíka na dovolenke v Mexiku, len málokto by povedal, že ide o syna svalnatého Arnieho. Christopher v plavkách totiž vyzeral ako zrelý kandidát do Extrémnych premien. Z ležadla sa pre obrovské brucho ledva postavil a keď sa mu to predsa len podarilo, nemotorne sa tackal po pláži. 

BRUTÁLNU PREMENU CHRISTOPHERA NÁJDETE V GALÉRII

Ako informoval britský denník Daily Mail, po promóciách si Christopher stanovil jasný cieľ, schudnúť. "Po promóciách si povedal, že chce žiť zdravší život, a to aj dodržal," povedal jeden známy. A to sa aj podarilo. 

Promócie Christophera.
Zdroj: @schwarzenegger/Instagram

Christopher vyzerá na nových záberoch, ktoré vznikli len prednedávnom, ako celkom iný muž. Na fotografiách si vykračuje vedľa svojho slávneho otca, ktorý ho zobral na obed v  Santa Monice. Spokojný a vysmiaty vedľa svojho otca priťahoval azda všetky dámske pohľady. V chudnutí podporuje mladíka celá rodina na čele s otcom a bratom, hercom Patrickom Schwarzeneggrom. "Vyzerá lepšie ako ja," napísal na Instagrame pod fotografiu, ktorú zverejnil k 66. narodeninám matky Marii. 

Arnold Schwarzenegger je rakúsko-americký herec, filmový producent, ktorý v rokoch 2003 - 2011 zastával úrad 38. guvernéra Kalifornie. S Mariou Shriverovou sa oženil v roku 1986, dvojica má spolu 4 deti. V roku 2011 podala Shriverová žiadosť o rozvod. Dôvodom bol Arnoldov mimomanželský románik s Mildred Patriciou Baenovou, ktorá dvadsať rokov pracovala v ich dome. Z ich románika sa v roku 1977 narodil Arnoldov nemanželský syn Joseph Baen.

Prečítajte si aj: