Bývalá zamestnankyňa Michaela Jacksona Adriana McManus, ktorá len nedávno zverejnila nechutné príbehy o tom, čo všetko musela po pedofilnom spevákovi a jeho obetiach upratovať, vyšla von s ďalším príbehom. Podľa jej slov pre denník Daily Mail bolo manželstvo Michaela a Lisy len ďalším klamstvom. To však nemalo spočívať vo falošnosti sobáša, ale v dôvodoch, prečo si Jackson dcéru zosnulého Elvisa Presleyho vzal.

Adriana pracovala u Michaela v Neverlande 4 roky.
Adriana pracovala u Michaela v Neverlande 4 roky.
Zdroj: youtube reprint

McManus (56) sa obháňa tvrdením, že Michael Lisu nikdy nemiloval. Jediným dôvodom na sobáš a tolerovanie tejto ženy v jeho živote boli autorské práva na piesne zosnulého kráľa rock and rollu, ktoré Lisa zdedila po svojom otcovi. Podľa jej slov mali Michael a Lisa zvláštny vzťah, ktorý pripomínal skôr priateľstvo ako partnerstvo, nebola medzi nimi totiž žiadna chémia.

Lisa bola krásna no Michael ju nikdy nemiloval. Ich spoločné FOTO nájdete TU.

Lisu údajne nemiloval, no ona jeho áno

Rovnako mal Lisu využiť, aby ho spropagovala ako správneho muža, ktorý miluje ženy a dokáže sa množiť. Malo to vyvrátiť pozornosť od jeho údajnej pedofílie. McManus, ktorá pracovala na Jacksonovom ranči Neverland 4 roky ako komorná, len potvrdila slová jednej z obetí Jamesa Safechucka, ktorý vo filme Leaving Neverland spomenul, že "jeho vzťahy so ženami boli vždy len súčasťou jeho šou, takže žiadne romantické vzťahy, je to len divadlo".Jackson sa s Lisou oženil, aby ukázal svetu, že je normálny.

Lisa mu mala pomôcť v tom, aby sa prezentoval ako skutočný muž a milovník žien. Údajne tak mala odvrátiť pozornosť od jeho pedofílie
Lisa mu mala pomôcť v tom, aby sa prezentoval ako skutočný muž a milovník žien. Údajne tak mala odvrátiť pozornosť od jeho pedofílie
Zdroj: youtube

Lisa sa pritom mala prvýkrát objaviť v dome Michaela Jacksona len krátko na to, ako McManus našla v spevákovej spálni poznámku o tom, že musí získať práva na piesne Elvisa. V roku 1993 sa zrazu Lisa objavila na prahu dverí a v roku 1994 sa vzali. Ich manželstvo však trvalo len 15 mesiacov. Podľa jej slov bola však Lisa do Michaela skutočne zamilovaná, zatiaľ čo pre Michaela bola len akýmsi podnikateľským plánom.

FOTO ako vyzerá Lisa Marie Presley dnes nájdete TU

Prečo začali zamestnanci hovoriť až teraz?

Michael Jackson rozhodne nebol naivný hlupák a napriek tomu, že personál si vyberal veľmi dôkladne, vždy si ho poistil aj detailnou zmluvou. Tá mala zamestnancom zabrániť vynášať akékoľvek informácie z jeho osobného života. Zamestnancom bolo oznámené, že zmluva o mlčanlivosti sa vzťahuje na všetky činnosti hviezdy. Zmluva varovala zamestnancov v tomto znení: "Súhlasíte s tým, že nebudete robiť žiadne vyjadrenia, poznámky ani skutky, ktoré by mohli poškodiť, znevažovať alebo spôsobiť ujmu na dobrom mene Michaela a na jeho reputácii." Bez písomného súhlasu nesmeli zamestnanci zverejniť žiadne fotografie, videozáznamy, komentáre ani informácie, a to počas trvania pracovného pomeru aj po jeho skončení.

Utiekal sa do sveta rozprávok: Na snímke železničná stanica inšpirovaná Disneylandom.
Utiekal sa do sveta rozprávok: Na snímke železničná stanica inšpirovaná Disneylandom.
Zdroj: profimedia.sk