Reklama

Známy superstarista ŠOKOVAL verejnosť: TÁTO kráska je ALKOHOLIČKA a išla po mne jej MAMA

Reklama

Sámer Issa (38), známy z českej SuperStar, prehovoril o svojich milostných intímnostiach. Zreferoval vzťah s Agátou Hanychovou (39) a prezradil aj to, že po ňom išla jej matka Veronika Žilková (62)!

Český spevák a kontroverzná modelka sa dali dokopy po jeho účasti v prvom ročníku Česko hľadá SuperStar v roku 2004. Sámer si teraz pustil ústa na špacír a o tomto období porozprával v podcaste NEVIM NO!, ktorý moderuje Monika Binias, matka Agátinej kamarátky Ornelly Koktovej.

Zdroj: Profimedia

Sámer Issa ako ho poznáme zo SuperStar.

Je dobre známe, že Sámer a Agáta majú za sebou štvorročnú búrlivú romancu. „Bolo to vášnivé, milovali sme sa, bola prvé dievča, do ktorej som sa zamiloval na prvý pohľad," začal Issa. Aj keď o Agáte povedal, že bola skvelý ‚parťák‘ a nikdy by ho nezradila, mala vážny problém. „Je dobré dievča, ale bola a je alkoholička, musela mi klamať, ale ja som to videl, už keď povedala dve slová,“ pokračoval.

Zdroj: Profimedia

Sámer a Agáta majú za sebou búrlivú štvorročnú romancu.

Hneď na to šokoval pikantným tvrdením, že zálusk si naňho robila aj Veronika Žilková. „Mal som devätnásť a ona na mňa brala. Dorobil som Silvestra a po nakrúcaní na mňa čakala Žilková, či nechcem niekam zviezť autom. Do týždňa som už chodil s jej dcérou, takže zostala úplne v šoku,” nabonzoval na mamu svojej exfrajerky. Podľa Sámera však Žilková nemala radosť z toho, že jej dcéra s ním randí „Nebol som pre nich tá elita, Agáte hovorili, že som nestály, ale to ju práve bavilo,“ dodal.

Prečítajte si tiež: