Ambiciózna – presne tak by sa dala jedným slovom opísať Pietrová. V mladosti sa venovala bojovým umeniam, gymnastike aj baletu. Pochádza z umeleckej rodiny, možno aj preto sa dala na štúdium filmovej produkcie a manažmentu.

Pracovala popri štúdiu

Hoci školu dokončila, profesijne sa vydala úplne iným smerom. Ako si na ňu spomínajú jej vtedajší spolužiaci?

„Majka bola normálne dievča. S nikým sa však veľmi nekamarátila. Spomínam si, že žila v byte v Ružinove a popri škole aj pracovala.“ Ísť si tvrdo za svojím a nedať sa rozptýliť rôznymi krátkodobými aférkami sa jej oplatilo.

Na časy, keď bývala v obyčajnom bratislavskom byte, môže zabudnúť! Miliardárska rodina Chrenekovcov, ktorá býva v Prahe, sa totiž môže pochváliť viacerými nehnuteľnosťami.

Jednou z nich je aj bývalý vládny zámok Koloděje, ktorý jej svokor Tomáš Chrenek starší (50) kúpil pred troma rokmi za 233 miliónov českých korún.

Prišla a odrobilA SI

Rúškom tajomstva je zahalený takmer celý doterajší život krásky. O dlhoročnej moderátorke RTVS dokonca veľa nevedeli ani jej kolegovia v televízii. „Väčšinou prišla do práce, odrobila si svoje a hotovo. Nikdy sa nechcela nejako výrazne prezentovať na verejnosti.

Dokonca v telke ani nemala veľa priateľov,“ povedal nám o Pietrovej bývalý zamestnanec Slovenskej televízie. Ticho je aj okolo jej frajerov. „Vzrušujú ma muži, ktorí ma vedia rozosmiať, a nie frajeri, ktorí sa nasilu tvária,“ povedala blondína pred rokmi o svojom vysnívanom partnerovi.

Hoci sa v minulosti pošuškávalo, že sa po jej boku istý čas objavoval aj hokejista Marián Gáborík, moderátorka túto skutočnosť nikdy nepotvrdila. „Stretla som človeka a mala som pocit, že je so mnou duševne spriaznený. Bol zo športového prostredia…

Možno som príliš chcela, možno sme mali obaja nedoriešené bývalé vzťahy, ale vzťah išiel po dvoch mesiacoch do stratena,“ spomínala moderátorka na športovca. Rovnako však zatĺkala aj vzťah teraz už s manželom Chrenekom.

Ten pre ňu dokonca neváhal opustiť inú krásnu blondínu – tanečnicu Ivanu Surovcovú. Paradoxne, práve s ňou v súčasnosti randí Marián Gáborík. Zdá sa, že títo dvaja muži lovia v tých istých vodách...

dRAčICA V POSTELI?

Hoci sa Mária naďalej prezentuje ako prudérna žena, v minulosti to neplatilo. Svedčia o tom aj šteklivé fotky, ktoré nafotila v roku 2006 pre pánsky časopis Brejk. Na fotografiách v spomínanom časopise sa Mária dala zvečniť v šteklivých pózach či bielizni.

„O sexe nerada rozprávam. Radšej ho kvalitne robiť, ako o ňom zbytočne rozprávať,“ vyjadrila sa v minulosti Pietrová a tiež priznala, že si v spálni potrpí na „spodnú bielizeň… satén, čipky a košieľky“.

Získať jej srdce však nebolo pre Chreneka vôbec jednoduché, keďže sa nepovažuje za lacnú korisť. „Keď cítim, že niekto chce so mnou stráviť noc len preto, aby mal za trofej blondínu z televízie, tak cúvnem.“