Obľúbená relácia Smotánka si dáva vždy pred sviatkami dlhšiu prestávku a kým Markíza spustí v druhej polovici januára nové časti, v soboty reprízuje staré epizódy. No uplynulú sobotu si zrejme v televízii neuvedomili, aký megatrapas spôsobia. Markíza totiž vysielala tú reprízovú časť, ktorá obsahovala reportáž s Petrom Ďuďom Dudákom z Hexu, ktorý však 14. augusta 2019 prehral boj s rakovinou. V relácii to teraz vyznelo tak, akoby ešte žil.

„Našli sme tu aj Duďa z Hexu. S partnerkou Mirkou mu to svedčalo,“poznamenal komentátor. „Budeme v módnej polícii? Ježišmária,“ začudoval sa spevák. Komentátor hneď nato pokračoval. „Všetko je v najlepšom poriadku s outfitom a vyzerá to tak, že aj s Ďuďom, ktorého ešte nedávno trápila zákerná choroba,“dodal.

Peter „Ďuďo“ Dudák 14. augusta 2019 prehral boj s rakovinou.
Peter „Ďuďo“ Dudák 14. augusta 2019 prehral boj s rakovinou.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Televízia tak mohla dopredu upozorniť, že ide o staršiu reprízu, alebo už keď chcela niečo opakovať, mohla zvoliť inú časť a nie práve tú s Ďuďom, keď si ešte myslel, že chorobu možno porazí. Alebo iba stačilo vložiť poznámku, že spevák už, žiaľ, nie je medzi nami.

 

FOTO Z RELÁCIE NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: