V aktuálnom ročníku Superstar zasadlo do kresiel až päť porotcov. Nechýba medzi nimi ani niekdajšia účastníčka tejto šou Monika Bagárová či Leoš Mareš, ktorý túto šou kedysi moderoval. Mladá brunetka, ktorá sa mimochodom v júni stane prvýkrát mamou, však po prvej časti divákov vôbec nepresvedčila. 

Porota SuperStar.
Porota SuperStar.
Zdroj: tv markíza

"Tvoje správanie voči súťažiacim je otrasné. Správaš sa ako pi*ina a nemáš tam čo robiť. Si mladá husa, preboha, preber sa, si v televízii." "Nemá žiadnu úctu k tým ľuďom, smeje sa im do tváre. Toto do televízie nepatrí."  "Pekná, ale dutá hlava.""Tiež ma Monika sklamala, také správanie som nečakala.""Prosím vás, kto tam dohodil Bagárovú za porotkyňu? Nula, celá nula. Trápnosť," reagovali diváci na porotkyňu Moniku Bagárovú. "Kto zostavoval túto porotu? Irak, ktorého nepozná, Patrícia, čo o speve nič nevie, Mareš, ktorý je uspávač hadov,"reagovali nahnevaní ľudia. 

Porota SuperStar.
Porota SuperStar.
Zdroj: tv markíza

Ešte viac si to však zlízol porotca Marián Čekovský. Ten je u nás populárny aj mimo hudobnej kariéry ako moderátor či pravidelný hosť v jojkárskej relácii Inkognito. Celkom určite je tak zvyknutý, že na Slovensku je hviezda, no akonáhle prekročí "hranice", ľudia ho v Česku nepoznajú. A presne toto sa ukázalo aj v nedeľu večer, keď sa objavil ako nováčik v porote SuperStar.

Porota SuperStar.
Porota SuperStar.
Zdroj: tv markíza

Niektorí českí diváci ostali vo svojich obývačkach poriadne zaskočení. "Ten východniar si myslí, že je IN, jeho pesničky stoja za p*d." "Kto to je?" "Čo je to zač? Vidím ho prvýkrát v živote." "Kto to, sakra, je?" nestačili sa čudovať Česi. Všetko je to však o zvyku a keďže Čekyho, ako ho mnohí umelci familiárne volajú, má rado celé Slovensko, určite si onedlho získa popularitu aj u českých susedov...

FOTKY SÚŤAŽIACICH Z 1. KASTINGU SUPERSTAR NÁJDETE V GALÉRII >>

Anketa
Čo hovoríte na novú porotu SuperStar?
  • 32%
  • 68%

Prečítajte si tiež: