Na Slovensko sa valí ďalšia dídžejskú smršť. Jej súčasťou bude aj uznávaná Topless dídžejka Júlia, ktorá vystupuje pod menom T-dj Milana. Ak si to nechcete nechať ujsť, môžete prostredníctvom Facebooku Pluska.sk súťažiť o vstupenky na  I LOVE IBIZA 2015. Prečítajte si rozhovor so známou sexicou. 

Si nádherná žena s dokonalým telom. Je nahota počas hrania marketing alebo sloboda?

Publikum potrebuje show, štýl, zaujímavé predstavenie a trochu erotiky. Nepotrebujú vidieť chlapa v pokrčenom tričku, rifliach a v starých teniskách.

Páči sa ti, keď po tebe ľudia (asi skôr muži) túžia?

Lásku a túžbu môže prežívať hocikto. Fanúšikom môžeš byť vždy. Rešpektujem svojich fanúšikov a nemám medzi nimi len mužov ale aj mnoho žien.

Čo pre teba znamená hudba?

Divná otázka. Aká by bola tvoja odpoveď? Hudba mi pomáha robiť môj život a váš život svetlejším a pozitívnejším.

T-dj Milana

Úspešne si precestovala už desiatky krajín, kde si zažila najviac podivné publikum?

Ťažko sa hrá vtedy, keď sú ľudia príliš orientovaní na pop alebo majú radi len svoju "národnú" hudbu. Väčšinou sa to stáva, ak organizátori pochybia a nevenujú sa precízne výberu vystupujúcich vzhľadom k akcii. Takto zvláštnu atmosféru som pred niekoľkými rokmi párkrát zažila v niektorých malých mestách Bulharska.

Bola si už na Slovensku, tešíš sa k nám?

Bola som v októbri v Košiciach na jednej halloweenskej párty a bolo to skvelé. Slovenské publikum je veľmi dobré, ľudia sú k mojej hudbe a show otvorení. Som šťastná, že prídem znova. Myslím si, že I LOVE IBIZA 2015 bude veľmi dobrá, už sa neviem dočkať.

Vieš niečo o Slovensku? Poznáš niekoho?

Áno. Mám u vás veľa priateľov.

Zuzana Plačková bola ONLINE. Aký certifikát si dá vyrobiť?

T-dj Milana

Pripravuješ niečo špeciálne počas vystúpenia na I LOVE IBIZA?

Samozrejme. Skvelú hudbu, nový kostým a show, na ktorú budete ešte dlho a radi spomínať.

Prinesieš návštevníkom tohto festivalu atmosféru skutočnej párty na Ibize?

Jasné. Rada k vám prinesiem skutočnú atmosféru zábavy na Ibize. A dokonca nie ste mojou prvou krajinou, kde odprezentujem Ibizu. (smiech)

Sleduješ aj svoje konkurentky? Fandíš niektorej?

(smiech) Je to skôr opačne. DJ-ku som začala robiť v roku 2007. V tom čase som bola na Ukrajine prvou dídžejkou hore bez. Odvtedy si ma za vzor berú mnohé, niektoré ma snažia napodobňovať ale veľa z nich nie je príliš dobrých. Som trendsetter v dj-ingu hore bez.

Po čom skutočne túžiš?

Rada by som mala svoj vlastný festival a čoskoro sa mi to splní.

Vieš variť? Čo najradšej?

Viem variť, ale nerobím to rada. Viem však variť polievky, boršč, ovsenú kašu, mäso, koláče, palacinky, Tiramisu a podobne.

Tvoje obľúbené jedlo?

Zdravé jedlo.

Mala si sex v trojke?

Netýka sa to slušnej ženy. Preto na takéto otázky neodpovedám.

Aký máš vzťah k nevere?

Som verná a je dôležité vzájomne sa rešpektovať.

Vizitka

Vo svojich ôsmych rokoch sa venovala tancom ako latino, pop či hip hop. Ako tínedžerku ju objavil známy ukrajinský DJ Viniloff, ktorý s ňou stvoril úspešný projekt „Quattro Hand’s Stuff“ čo ju inšpirovalo k osamostatneniu.

Veľmi rýchlo sa prepracovala medzi najobľúbenejšie Djs na Ukrajine, Rusku a ďalších postsovietskych republikách. Počas šou sa nebojí využívať exotické zvieratá, pole dance, oheň a farebné sexi kostýmy, ktoré si sama zhotovuje.

Po úspešnom turné v kluboch Bulharska, Chorvátska či Macedónska a vydaní prvých singlov, ktoré zožali úspech medzi uznávanými dídžejmi, sa v roku 2013 dostáva hrať na Ibizu, kde sa okamžite stala rezidentnou dídžejkou. K hraniu vo viac ako dvadsiatich krajinách sveta sa pripája aj Slovensko.