Dlho nevedela otehotnieť, a keď sa to Monike podarilo, všetko prebiehalo bez problémov. Po bežnej kontrole sa však všetko zmenilo. Bábätko sa napokon narodilo v 25. týždni a vážilo len 700 gramov. „Lekári povedali, že to s ním vyzerá veľmi zle, pretože sám nedýchal a museli ho oživovať. Luki má 11 diagnóz, ale hlavná je detská mozgová obrna,“ povedala Monika. No keďže všetku svoju energiu nasmerovala na Lukáška a svoju váhu prestala riešiť, ručička na jej váhe jej na začiatku premeny ukázala 127 kg. Do tréningov sa však vrhla s nadšením, keďže si uvedomovala, že ak sa chce ďalej starať o syna, musí byť vo forme. 

Váha mladej mamičky sa vyšplhala na 127 kilogramov.
Váha mladej mamičky sa vyšplhala na 127 kilogramov.
Zdroj: tv markíza

A obrovské odhodlanie jej vydržalo po celý rok. V závere šou tak vážila len 70 kilogramov. No ani keď sa vypli kamery, nepoľavila. Nový životný štýl si totiž udržiava stále. Ako prezradila - váhu si drží a naplno cvičí, hoci po operácii musela byť istý čas opatrná. Mladá mamička sa tak môže pochváliť skvelými výsledkami a pevným telom, ktoré viac „nezdobí" ovísajúca koža.

To, ako vyzerá po operácii nadbytočnej kože, si môžete pozrieť v galérii. „Výsledok esteticko-plastickej korekcie bruška a stehien Moniky z Extrémnych premien," znie sprievodný text k fotografiám, ktoré zachytávajú Monikinu postavu po rapídnom schudnutí a skutočne úžasný zásah doktora na bruchu a stehnách. 

FOTO Moniky po operácii a z účasti v Extrémnych premenách tu >>

Mohlo by vás zaujímať: