Všetkým skalným fanúšičkám sexi herca ostali v novembri minulého roka oči pre plač. Tomáš Maštalír, ktorý v minulosti tvoril pár s Dianou Mórovou, Kristínou Turjanovou či Táňou Pauhofovou, sa totiž oženil. Hercovi na jar 2018 učarovala rodená Banskobystričanka Kristína, ktorá už dlhší čas pracuje v štátnej sfére v Bratislave.

Dvojicu vtedy zoznámila kamarátka a hneď si padli do oka. Tmavovláska bola vtedy dokonca zasnúbená a kvôli Maštalírovi sa so snúbencom rozišla. Zamilovaný párik na nič zbytočne nečakal a už po 5-mesačnej známosti si povedali svoje áno. „Svadbu mali koncom leta v tajnosti. Bolo to na dovolenke,“ prezradil zdroj blízky dvojice pre časopis Šarm.

Kristína sa už tentok rok stane prvýkrát mamou.
Kristína sa už tentok rok stane prvýkrát mamou.
Zdroj: Martin Domok

Podľa medializovanýh informácii mala Maštalírová manželka na sebe svadobné šaty od módnej návrhárky Michaely Ľuptákovej a jej deň D bol doslova vysnívaný. Hoci pri sebe nemali rodinu, boli šťastní a tento veľký krok si vychutnali plnými dúškami a najmä v tajnosti. No ako to už býva u herca zvykom, nekomentoval to.

„Nebudeme sa k tomu vyjadrovať,“odkázali vtedy spoločne. No vyzerá to tak, že pre Maštalíra rok 2019 prekoná ten minuloročný. Čerství manželia prežívajú najkrajšie obdobie svojho života. „Manželka herca Tomáša Maštalíra, Kristína, je tehotná. Dvojici sa už čoskoro narodí ich prvé dieťatko. Obaja sú veľmi šťastní a veľmi sa tešia,“prezradil nám zdroj z okolia dvojice.

Maštalír sa tak po všetkých tých nevydarených vzťahoch konečne dočkal a už o niekoľko mesiacov sa bude tešiť z titulu otec. Opýtali sme sa na veľkú novinku aj samotného herca, ale do konca uzávierky sa nevyjadril. Manželom Maštalírovcom gratulujeme!

FOTKY MAŠTALÍROVEJ MANŽELKY NÁJDETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: