Marika Gombitová

S Mekym Žbirkom: v roku 2005 spolu nahrali pieseň Tajnosľubná.
S Mekym Žbirkom: v roku 2005 spolu nahrali pieseň Tajnosľubná.
Zdroj: anc

"Môj drahý Meky, veľmi mi budeš chýbať. Si v mojom srdci navždy. S láskou, Tvoja princezná."

Katarína Knechtová

"Nedokážem prestať plakať…Môj priateľ, jeden z mála v tomto biznise, vzor a človek, ktorý ma mal úprimne rád. Mali sme spolocčné zážitky, ale aj plány do budúcna. Nedokážem tomu uveriť a nedokážem prestať plakať…Odpočívaj v pokoji, drahý priateľ."

Beáta Dubasová

Umelci reagujú na náhlu smrť Mekyho Žbirku (†69).
Umelci reagujú na náhlu smrť Mekyho Žbirku (†69).
Zdroj: Instagram, Facebook

"Ani neviem, čo mám v tom šoku napísať! Večný chlapec Meky nás dnes náhle opustil. Skvelý kolega a veľký profesionál, vždy príjemne naladený. Stretávali sme sa sporadicky na pódiách. Naposledy sme sa videli takto pred rokom v Chart Show. Ďakujeme ti Meky za všetky tvoje krásne piesne, budeš nám veľmi chýbať! Odpočívaj v pokoji Meky, nech Ti je zem ľahká!"

Peter Nagy

„Čo bolí to prebolí ?“...nádherný text krásnej piesne...Ale v tomto prípade to, žiaľ, vôbec neplatí... Meky, ďakujem za tie piesne a za priateľské stretnutia na pódiu,m  v štúdiu aj smiech v zákulisí... Budeš nám veľmi chýbať...Peter Nagy."

Skupina Hex

"Obrovská strata, človek, ktorý formoval slovenskú pop-music, osobnosť, ktorá bude nesmierne chýbať. Ostávaš navždy s nami Meky, máme ťa veľmi radi. Chceli by sme vyjadriť úprimnú sústrasť rodine a blízkym."

Zuzana Smatanová

"Meky…! Nemôžem tomu uveriť…. odpočívaj v pokoji, budeš nám neuveriteľne chýbať! Zostávaš navždy v tvojich pesničkách…. Ďakujeme!  úprimnú sústrasť celej rodine."

ĎALŠIE ODKAZY UMELCOV V GALÉRII >>

Prečítajte si tiež: