Šokujúce správy o Dušanovi Grúňovi: MODLITE sa za mňa! Manželka sa pripravuje na najhoršie
20. 4. 2024, 18:24 (aktualizované: 1. 6. 2024, 16:53)

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ
Obľúbený spevák Dušan Grúň (81) už viac ako týždeň bojuje o život na oddelení JIS v jednej z bratislavských nemocníc.
Zdroj: JÚLIUS DUBRAVAY
Zdroj: ARCHÍV D. G.
Zdroj: JÚLIUS DUBRAVAY
Galéria k článku
Všetci priaznivci repeťáka Dušana Grúňa ostali v sobotu v nemom úžase. Na sociálnej sieti sa totiž objavil oznam o tom, že známy spevák sa lúči so životom. "Priatelia. Modlite sa prosím za mňa, je so mnou zle, lúčim sa s vami," znel mrazivý status na Facebooku na fanúšikovskom profile Dušana Grúňa. Spevákova manželka Majka Grúňová prezradila pre Nový Čas Nedeľa, že Dušan bojuje so silným zápalom pľúc a zlyhávajú mu orgány. Jeho utrpenie manželka znáša veľmi ťažko.
Zdroj: Plus JEDEN DEŇ/ROBO HOMOLA
Dušan Grúň
"Nechcel by chodiť z nemocnice do nemocnice po zvyšok života, alebo byť na prístrojoch. Ak by to tak malo byť, nech si ho radšej Pán Boh vezme," priznala s plačom Majka Grúňová pre spomínaný týždenník Nový Čas Nedeľa. S pani Grúňovou sa nám podarilo skontaktovať v sobotu večer. Status na Facebooku ju však poriadne pobúril.

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ
"Niekto napísal v mene Dušana na jeho profil, aby sa ľudia za neho modlili a že sa lúči so životom. Neviem presne, kto. Ale toto sa nerobí, veď ešte žije! Áno, je v kritickom stave, je na prístrojoch, umelom dýchaní, možno odíde za hodinu, deň, týždeň. Chodím za ním denne do nemocnice už týždeň, bozkávam ho a prosím ho, aby už išiel, nech sa netrápi, že ho púšťam. Pani doktorka mi povedala, že on to vidí zvrchu a takto by žiť nechcel. Povedala som jej, že viem, že by takto nechcel žiť," prezradila nám pani Grúňová s trasľavým hlasom.
To, že spevák má podlomené zdravie, sa šepkalo už nejaký ten čas. Naposledy totiž koncertoval podľa našich informácií pred zhruba rokom. V júli 2023 náhle zrušil vystúpenie, keď skončil na nemocničnom lôžku s vyčerpaným organizmom. Jeho problémy mali vraj pretrvávať aj naďalej. Rodine sa však podarilo udržať jeho zdravotné ťažkosti v tajnosti. Až doteraz! Dušan Grúň totiž už týždeň bojuje o život v nemocnici.
"Jeden večer sa mi začal sťažovať, že cíti v ústach také akoby afty. Tak som volala do lekárne, poradili mi ústnu vodu na výplach a antibiotiká. Ráno mal celé ústa opuchnuté. Bála som sa, že sa to bude zhoršovať a že sa zadusí. Volala som záchranku, povedali mi, nech idem obvodnej lekárke. Tak som zložila a volala som ďalej. Lekárka mi okamžite odporučila sanitku a zobrali ho do nemocnice. Už bol v kritickom stave, na JIS-ke. Začali mu odchádzať obličky a do toho chytil zápal pľúc. Lekárka mi povedala, nech sa pripravím na najhoršie," dodala so smútkom.

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ
Prečítajte si tiež:
- Martina Šimkovičová: S kamarátkou z Kittsee si vyhodili z kopýtka: Obdivovali chrumkavé ZADKY
- Barbara padla na dno, Erik Aresta žije krásny život: Za všetko vďačí manželke!
- ŠKANDÁL v Ruži: Dolli VULGÁRNE vynadala TEJTO súťažiacej! Si had na krku! Vrieskala s plačom
- Vyšlo to až na druhý raz. Tormová sa naozaj dobre vydala!