Adela a Dano si vo svojej zábavnej šou pripravili na Dianu rôzne prekvapenia. Bude musieť ochutnávať cukríky rôznych chutí, jej kolegovia na ňu nabonzujú veci, o ktorých doteraz nikto netušil a aj preto sa na konci Didi vyzúri na moderátoroch. Záverečná odplata Mórovej bude divadelná scénka, kde sa Adela a Dano ocitnú spolu v posteli. Scénka si však bude vyžadovať, aby z tej postele vstali. Problém je, že obaja budú nahí, resp. budú mať na sebe telové kostýmy imitujúce nahé telo. No na divákov je pripravený oveľa väčší zážitok.

V šou 2 na 1 sa Adela Vinczeová a Dano Dangl ukážu divákom tak, ako ste ich nikdy pred tým nevideli! Svedkom všetkého bude Diana Mórová.
Zdroj: tv markíza

Keď sa Dangl postaví z postele a zbehne po šumivé víno, všetci vybuchnú do obrovského smiechu. Dano bude mať totiž na kostýme prišitý plyšový chlpatý penis! A to ani z ďaleka nie je všetko. Za ním z postele vstane Adela. Vybehne v župane, ktorý si vyzlečie, zavesí na vešiak, no odrazu jej spadne a ona ostane ,,nahá“. Keď sa ku všetkým otočí, nastane poriadna ,,podívaná.“ Vinczeová bude mať na svojom kostýme prišité prsia so stojacimi bradavkami a dole chlpatého bobra. Keď Mórová a Dangl zbadajú zahanbenú Adelu, od smiechu sa skoro zadusia. ,,Bola to veľmi sureálno-vtipno-trápna chvíľa. Ale my si túto kombináciu emócií vieme s Danom celkom užiť. Netreba sa prežívať,“ povedala nám so smiechom Adela.

 

ADELIN CHLPATÝ ROZKROK A DANOVU PLYŠOVÚ PÝCHU NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: