Šou Česko Slovensko má talent už pozná siedmeho semifinalistu. Stal sa ním mužský mažoret Ľubomír Kábrt, ktorý sa však pri tomto pomenovaní, netváril dvakrát nadšene. Po svojom vystúpení bolo porotcom jasné, prečo.

Publiku, porote a divákom predstavil športovú disciplínu twirling baton, pri ktorej zostal Leoš Mareš bez slov a dokonca sa za svoje predsudky Ľubovi aj ospravedlnil. 22-ročný mladý muž okrem talentu ukázal aj to, že i chlapec, ktorého sa biologickí rodičia zriekli, môže dosiahnuť veľa a plniť si sny.

Určite za to vďačí aj svojim pestúnom, ktorých oslovuje mama, otec a  má ich veľmi rád. Dokonca ani netúži po tom, aby svojich pravých rodičov spoznal. Takto je spokojný a vďaka pestúnom vyrastal vo veľkej rodine, keďže bol už tretie dieťa, ktoré si jeho rodičia k sebe vzali.


A po Ľubovi tak spravili ešte raz. Kábrt sa twirling batonu venuje už sedem rokov a má na svojom konte aj množstvo úspechov. V roku 2011 vyhral Majstrovstvá Európy a desaťkrát bol Majstrom Českej republiky. Prvý titul získal ešte ako 15-ročný.